Mit tanácsolsz??

Figyelt kérdés
Anyukámmal élek és anyukám szüleivel. Apum anyum elváltak mikor gyerek voltam. Most én 21F vagyok, anyu 43, Papa 66, mama 64..... régen a nagyim anyja a dédi is velünk élt de már meghalt.... nagyon szeretnek! Egyetlen gyerek, unoka vagyok.... a dédivel sokat beszélgettem, 15 éves voltam mikor meghalt. Sokat mesélt nekem, milyen volt régen stb. Mintha tegnap lett volna,,, mostmár mamáék is öregszenek. A mama beteges , félek hogy egyszer csak az a hír fogad : Siess mert meghalt a mamád.... nagyon szomorú vagyok.... tudom én előttem még az élet van,, de nagyon fog hiányozni a mama papa ha nem lesznek! És a dédim 5 éve halt meg nagyon hiányzik! Gyakran gondolok rá😢😢😢😢😥😥😥
2021. ápr. 21. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Ahogy olvastam a történeteted úgy potyogtak a könyeim . Én is hasonló helyzetben vagyok , de megpróbálok minnel kevesebbet gondolni a halálukra hisz olyan rövid ez az élet , hogy állandóan stresszeld magad . Tudom , hogy közhely , de élj amíg élhetsz . A dédmamádat pedig enged el . Én is elengedtem már ( mondjuk ő már meg akart halni és elvágyódott ) És ki vagyok én , hogy marasztaljam . Tehát erőt kívánok neked és , hogy le tud győzni a rettegést meg a félelmet
2021. ápr. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Töltsd velük akkor annyi időt amennyit tudsz, használd ki az alkalmakat egy beszélgetésre. Az élet körforgására pedig készülj fel, de ne ezen agyalj.
2021. ápr. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A felhők felett ragyog a nap. Gondolj arra hogy mindig veled lesznek,mint egy szép emlék. Én tavaly vesztettem a nagyszűleim ,még moat is szoktam rájuk gondolni,de csak a szép emlékekre. 5evesen anyukám apukájat vagyis anyai nappapám vesztettem el,rá nem igazán emlékszem ,csak arra hogy mint ígért mindig,és haragudtam rá mert nem tartotta be ,de tudom ,ha ma itt lenne büszke lenne rám. Tehát nefélj az elmúlástól,mindig a szépre emlékezz és tényleg tölts velük minnél több időt.
2021. ápr. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2# milyen körforgás?
2021. ápr. 21. 14:55
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
hogy idővel mindenki távozik
2021. ápr. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megszületünk meghalunk. 😭 mit gondoltok a vallás beszél hogy a halálkor csak a test hal meg a lélek kimegy vagy a pokol, vagy mennybe jut vagy valami lélek vilag. De kitudja hmm
2021. ápr. 21. 17:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindig azt mondják csak a test a hallandó a lélek nem,ha meghalsz akkor valami új születik a lelkedből,lehet növény,állat,ember bármi aminek lelke van.
2021. ápr. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudsz ellene tenni ( hacsak nem fedezed fel a halhatatlanság elikszériumát) , így felesleges stresszelned magad miatta . Az élet fő szabálya : Az embernek 2 dolgon nem szabad idegeskedni az egyik amin tud változtatni a másik pedig az amin nem tud.
2021. ápr. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!