Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Van ilyen eset a csaladodban?

Van ilyen eset a csaladodban?

Figyelt kérdés
Nagymamámék 5en voltak testvérek! 2en meghaltak ! Most él a nagyim, meg két testvere! A nagyim se a nôvere se az öccsével nem beszél már vagy 15 éve ez olyan szomoru egyszer elunk megszuletunk meghalunk elszall az elet es haragudni egy eleten at de szomoru
2021. máj. 8. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Persze hogy van. Attól mert valakihez vérségi kapcsolat fűz, még nem kell szeretnem, kedvelnem és beszélnem sem vele. Van bőven elég más ember akit tudok szeretni.
2021. máj. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Metionin ***** válasza:
87%
Van persze, apámék 11en voltak de rég leszarják egymást (még 6-an élnek), legutóbb apám 2 hónap késéssel tudta meg hogy meghalt az egyik bátyja bár az se váltott ki belőle nagy izgalmat. Nem egy érzelgős család. Anyám kötelességből látogatja évente 2-3 alkalommal az anyját meg a tesóját aki fogyatékos és annyi, ő sem táplál sok érzelmet irántuk. Én meg úgy vagyok vele, hogy nem az számít hogy ki rokon, azzal kell foglalkozni, aki fontos nekünk, aki megérdemli. Nem tudom, hogy nagyid miért lehet haragban velük, lehet hogy tényleg megbántották anno, akkor meg minden foglalkozzon velük? Haragudni tényleg felesleges de attól jópofizni se kell ha ő nem akar találkozni velük.
2021. máj. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Anyumnak 5 testvére van , az egyikkel megcsalta apam anyumat , ketto masik meg kihasználta aztan elhordta minden szharnak, a harmadik alkoholista , csak az egyik batyjaval tartja rendesen a kapcsolatot. Sajnos ez ilyen, a csaladjat nem tudja megválogatni az ember ,max kizarni tudja oket az eletebol vagy megszakítani az ilyen rokonokkal a kapcsolatot.
2021. máj. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Van, unokabátyám és a nővére. Nem beszélnek, a saját anyjuk temetésén se szóltak egymáshoz, most halt meg covidban a báty. El se jöttek a temetésére
2021. máj. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
A szüleim. Soha többe látni sem akarom őket. És mielőtt valaki azzal jönne, hogy de felneveltek blabla...... közlöm, hogy anyám olyan dolgott tett, amit nem lehet megbocsájtani. Apám meg nem állt akkor mellém.
2021. máj. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%

nem, nálunk senki se használ felkiáltójelet a kiejlentő mondatok végén.

viccet félretéve, nálunk apám apjáék közösítették ki az egyik testvérüket. állítólag köze volt az apjuk halálához, mert a házra utazott ÁLLÍTÓLAG, úgyhogy a 3 testvér egyáltalán nem beszél a negyedikkel már több mint 30 éve.

2021. máj. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%
Lassan 15 éve nem beszéltem egyetlen vérrokonommal sem. A szüleimmel azért, mert egész gyerekkoromban bántalmaztak, a többi rokonnal meg azért, mert csak párszor láttam őket életem során (ők is kerülték a szüleimet) és nem alakult ki semmilyen kötődés. Egyáltalán nem hiányoznak az életemből, csak azért, mert rokon valaki még nem kell szeretnem és nem kell eltűrnöm magam körül. Azok az emberek milliószor többet érnek, akiket magam választottam az életembe.
2021. máj. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!