Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Sógornők a nagyítók alatt?...

Sógornők a nagyítók alatt? Kinek milyen a viszonya a sógornőjével? Legdurvabb eset?

Figyelt kérdés
2016. okt. 24. 14:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó a viszonyom az öcsém feleségével, semmiféle durva esetről nem tudok beszámolni.
2016. okt. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
nekem semmi bajom a sógornőmmel, nyilván nem egy főnyeremény részemről, de nagyon szeretik egymást bátyámmal és ha egymásnak jók, akkor nekem is jó, nem kezdem el furkálni, minek? Semmi értelme. lehetne jobb is, rosszabb is és kész. Senki sem tökéletes.
2016. okt. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
A tied milyen a sajátoddal?
2016. okt. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
51%
Ez az oldal nem Mónika-show.
2016. okt. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Emgem gyűlöl mert elvettem a bátyját tőle és már nincs kit pénzel lehúznia
2016. okt. 24. 15:31
 6/18 anonim ***** válasza:
21%
haha, csak a szokásos... de nyugi, szerintem ezt a szülők gerálják.Ilyenné nevelni kell a lányokat. Éssok lánytesót ismerek, akinek semmi baja a sógórnőjével :) Akiknek baja van, ott általában anyós se kutya...
2016. okt. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%

" 12 evesen vesztette el a szuzesseget egy 18 eves fiuval. 5 evesen meg csokolozott. szoval egy kib...ot nagy ri...c szepen mondva..."

Aki öt évesen csókolózik az nem ri.banc, hanem molesztált gyerek.

2016. okt. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nincs semmilyen durva eset.
2016. okt. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Bele veszem a sóg.nõ fogalomba tesóm feleségét és pàrom tesójainak a feleségét is.

Az utóbbiakkal semmi gond(3 is van). De a tesóm felesége. Kb 7 éve nem beszélek tesómmal sem miatta. Nem borítom fel a csaladi idillt nàluk, több gyerekük is van. Az a baja a nõnek, hogy nem pénzelem õket. Mert nekik hitel hitel hàtàn és sorba szült, màr 18 éves koratól a semmire. Az a vicc, hogy én is szegény vagyok. Bar most kezd helyrejönni az életem.Legutóbbi húzàsa, talàn olyan 5 éve, hogy Boldog Karacsony helyett, azt írta, hogy feküdjek anyám mellett a sírba! (Interneten évi 3* kb írtam tesómnak:boldog karácsonyt, újévet, szülinapot)

2016. okt. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%
Én nem tudok neki megbocsájtani, mert a hűtőben rárakta a húsra a csontot! :D
2016. okt. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!