Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire gyakori, hogy az...

Mennyire gyakori, hogy az exférj, ha felbukkan egy nő az életében, hanyagolni kezdi a gyerekeit? Ez általános jelenségnek mondható, vagy ez a ritkább eset?

Figyelt kérdés
2021. márc. 4. 10:13
A kérdező szavazást indított:
Igen, általában ez a jellemző, hogy a férfiak háttérbe szorítják a gyerekeiket az új nő miatt
Nem ez a jellemző, abban az esetben, ha tényleg szereti a gyerekeit
Egyéb válasz
33 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Igen, de ez kb mindenkivel (akár nő, férfi) így van. Tini korban is pl a szerelmünk sokkal fontosabb mit bárki az elején
2021. márc. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Sajnos szinte törvényszerű. Azt hittem, az én exem kicsit máshogy működik, mert eddig nem hanyagolt a gyereket, hiába volt nője - de úgy tűnik, van az a szerelem, ami nyáladzó, monomániás idiótát csinálhat az emberből, addig normálisnak gondolt szülőként is.
2021. márc. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
A nõkkel is megtörténik erz,ha uj pasijuk lesz, nem csak a férfiakkal.
2021. márc. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Új szerelem mellett tényleg beszűkül az ember egy kicsit, ez természetes. Csak aztán ugye az ember általában visszazökken a kezdeti rózsaszín köd után. Remélem, hogy apukával is így lesz.
2021. márc. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Nyilván onnantól hogy az apának új kapcsolata lesz megoszlik a figyelme és az ideje is az új párja és a gyereke között. Amíg egyedül van nyilván annak él hogy a gyerekével találkozzon, utána ez változik. Itt is szerintem sok múlik az anya hozzáállás is, ha nem tiltja a gyereket és nem rendez féltékenységi jeleneteket akkor a gyerek is az apa új életének a része lesz, de nyilván a gyerek anyja nem
2021. márc. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a saját helyzetemről tudok nyilatkozni: érzésre ugyanannyi figyelmet kapok tőle most, hogy párjával és az ő 3 gyerekével lakik, mint mikor egyedül élt. Egy jó szülő nem fogja elhanyagolni emiatt a gyerekét, egy jó élettárs pedig meg fogja érteni, hogy a saját fia/lánya fontosabb.
2021. márc. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 vagyok: 16/F
2021. márc. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!