Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Elegem van már az unokatesómbó...

Elegem van már az unokatesómból. Kihasznál. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mind a ketten 16 évesek vagyunk. Úgy érzem, hogy kihasznál engem. Amikor átjön hozzánk, felzabálja az egész hűtőt, ugráltat, mindig nekem kell kiszolgálni mindennel. Aztán most el szeretném adni a tabletemet, (mivel zongorára gyűjtök) és megkért hogy adjam már neki oda ingyen. Mondom magamba hogy biztos hogy nem, hülye tán nem leszek... Van egy régi rollerem amit szintén nem használok, megkérdezte hogy mióta nem használom mondtam neki hogy tavaly nyár óta mióta kilyukadt a kereke. Erre elkezdi: "add már nekem". Természetesen nem adtam neki. Nekem mindig ugrani kell ha csettint de persze ha én kérem meg hogy kisérjen el a boltba ruhát venni akkor "jajj tanulnom kell" oszt közbe meg 2-es tanuló de persze ő mindig tanul... Unokatesó, nem kéne vele rosszba lennem de annyira idegesít.

2021. máj. 12. 18:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ugráltat és bunkózik, mert hagyod.


Én kb. az első ilyen után szépen megkértem volna, hogy ezt ne, és ha folytatja, el is küldtem volna a halálba.

2021. máj. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!