Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mièrt tàmad a pàrom csalàdja...

Mièrt tàmad a pàrom csalàdja az eljegyzèsi gyűrű miatt ?

Figyelt kérdés
Jól tudom, hogy megjegyzèseket tesznek a hàtam mögött, az àra miatt. Ne gondoljatok itt milliós gyèmàntra, de így is azt hallottam vissza , hogy felesleges mert mivan ha elhagyom vagy kiesik a kő stb.. A pàrom testvèrènèk a baràtnője is ilyeneket mond hogy " neki tuti nem kène " ,meg hogy mèg csak egy ève vagyunk együtt, mi van ha vège a dolognak. Most èrezzem magam emiatt rossz embernek?
2021. jún. 14. 09:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Nem te vagy a hibás. Ők nem értik meg hogy milyen jó ez a gyűrű neked.
2021. jún. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Irigyek és kész. Mit fáj neki, ha esetleg tényleg elhagyod? Hagyjuk már. Neki tuti nem kéne, nem is kap, probléma megoldva. Ne foglalkozz velük, vigyázz rá és örülj neki.
2021. jún. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%

A hatad mogott beszelnek? Ha mar ott vannak hatul ki is nyalhatjak a hátsod.

Meg hogy neki nem kene :)) ezzel nyugtatja magát, hogy azért nem kap mert ezt hangoztatja.. irigy kutyák. Ne foglalkozz velük.

Sok boldogságot.

2021. jún. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Mi közül hozza? Ez a párod meg a te dolgod. Ha ő x összeget szánt rá, akkor anyni szánt rá. Magánügyetek.
2021. jún. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Egyetértek a többiekkel :-)
2021. jún. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%
Mondjuk érdekelne, milyen megfontolésból kellett nekik elmesélni a gyűrű árát...
2021. jún. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem az egy évet tartják inkább komolytalannak.
2021. jún. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%

Ah, az egy évet nem is láttam.... Nos, engem is egy év után jegyzett el a ma már férjem. Köszönöm szépen, komolynak tűnik, már 7 éves házasok vagyunk, 9 éve együtt.

A családban az egyik nő kezét egy hónapos ismeretség után kérte meg a párja, ők idén házasodtak, másfél evvel a lánykérés után.

Az eljegyzés nem azt jelenti, hogy másnap esküvő.

2021. jún. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%
Semmi közük hozzá, nem az ö pénzükböl lett.
2021. jún. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%

Ezt vedd be:


[link]

2021. jún. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!