Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Csak szerintem nem így kellett...

Csak szerintem nem így kellett volna ezt rendezni?

Figyelt kérdés

Jelenleg unokatesómnál lakok és a feleségénél,ahol van 3 gyerek. Azért lakok most náluk, mert 300 km-ért utaztam, hogy egyáltalán normális állásom legyen. Mindemellett ez egy amolyan "kölcsön kenyér vissza jár alapon" történt, mert egykor unokatesóm is az édesanyám egyik házában lakhatott, miután elvégezte a középsulit és kitette otthonról a nevelőanyja, mert elvált az apjától.

Unokatesóm feleségének van 1 lánya, akit most szeretnének kicsit lefogyasztani. Emiatt elkezdett főzni diétás kajákat neki. Én munkából hazatérve nyilván nem tudtam, hogy ez a mai napi ebéd, vagy külön a lányának főzte. Unokatesómat megkérdeztem, hogy ő evett e már, mondta, hogy igen,nyugodtan vacsorázzak én is. Látta, hogy valószínűleg ebből készülök enni, és nem is foglalkozott ezzel az egésszel, pedig külön kérdeztem, hogy a tojásokat bele kell e rakni a sóskába. Mondta, hogy igen. Még is volt a vacsi, kimentem cigizni. Mikor benyitottam, a felesége elég indulatosan de kissé viszafogva beszélt unokatesómmal. Annyit értettem belőle, hogy "de ha nem fogja észrevenni, hogy melyik a gyereke kajája, az azért elég gáz!".

Gondolkoztam rajta, rájöttem, hogy az nem nekünk lett főzve,én pedig naivan beleettem. Bár senki nem mondta, hogy ne azt edd már, az külön a lánynak van. Most én érzem magam a mohónak és tapintatlannak. Ha szóltak volna, akkor nyilván megértem, hogy nem nekünk lett csinálva, de pont nem erre gondoltam egy este 8-ig tartó nap után. A felesége nem tette nekem szóvá az egészet, de nem értem, hogy akkor minek verte le az ideget unokatesómon. Ha azon múlik, még ki is fizetem nekik.



2021. jún. 16. 22:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
87%
De megkívántam a sóskát tört krumplival!
2021. jún. 17. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
87%
Lehet nem akart megbàntani azért nem neked mondta. Felnőtt ember vagy nyugodtan odamehetsz, hogy: "Szia Mari, bocsi hogy megettem Julika ebédjét, majd holnap jobban körülnézek. Köszi amúgy, hogy főzöl. "
2021. jún. 17. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem ő sem érzi akkora kaliberű dolognak, hogy patáliát csapjon miatta. Vagy komolyabban elbeszélgessen róla. Néha kell egy társ a kisebb dolgok megemésztéséhez is, de ő is érzi, hogy nem ekkora gond ez.


Vagy csak nem tudsz valamiről, amiről ők igen.

2021. jún. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
91%
Mert az emberek kétszínűek, a száját ki nem nyitja, úgy csinál mintha semmi nem történt volna, de háborog a háta mögött.
2021. jún. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
94%
A 9-es fogta a lényeget!:D:D:D
2021. jún. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
46%
Ez húsos-csontos szintű probléma, de komolyan :D
2021. jún. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
90%

Mindegy már, de az unokatesód a hunyó.


Neki kellett volna mondani a feleségének, hogy ő nem szólt, hogy a sóskát hagyjad a kislánynak.

A felesége is inkább neked mondta volna, és akkor tisztázhattátok volna.

2021. jún. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!