Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gyúrósok! Volt már olyan h....

Gyúrósok! Volt már olyan h. valaki keménykedett nektek és le kellett rendezni, vagy megmutatni h. azért ki a főnök? Sztorikat várok.

Figyelt kérdés
2013. márc. 17. 23:14
 1/7 anonim válasza:
Nem igazan, de amióta nagyobb darab vagyok kevesebben b*ziskodnak.
2013. márc. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Annyi volt ,hogy beszólt nekem egy 120 kg-os izomállat,hogy ő azon a gépen van amire én ráültem.

Erre mondtam,hogy egyfelől a terem másik végében van,másfelől semmi törölköző vagy miegyéb nem volt a gépre rakva amiből láttam volna,hogy ott bárki is edz.

Aztán mikor szóvá tettem neki,hogy akkor talán jelezni kéne és amúgy is csak egy 10-es szériára jönnék akkor bepofázott,hogy ne legyen nagy a szám stb stb...

Én 80 kg körül voltam és vagyok is csak én nem test építek hanem csak karban tartom magam,leginkább küzdősportolok.

Annyi volt csak ,hogy odajött és megfogta a tarkóm és hátratörtem a kezét olyan pózba ami után egy mozdulat a törés és mondtam,hogy elhiszem,hogy ő a nagyobb de ha nem tudja ,hogy űzök e valami sportot addig ne keménykedjen.

Aztán jöttek a haverjai,hogy héhéhééé vegyél vissza stb.aztán elengedtem a csávót,még pofázott aztán engem is visszafogtak a haverjaim mert durván rámentem volna.

Aztán az öltözőben bocsánatot kért... Azt is elég lekezelő stílusban,azóta köszön előre aztán én is köszönök és ennyi.

De én sosem kerestem a bajt és nem is fogom de nem tűröm meg,hogy kutyaként bánjanak velem a 120 kg-os állatok csak azért mert egy fél fejjel kisebb vagyok és vagy 40-50 kg-al kevesebb :)


18/F

2013. márc. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, ne itt kamuzz!
2013. márc. 18. 08:14
 4/7 anonim válasza:
Miért kamuzna?:D szerinted attól hogy valaki nagydarab még erős is? vagy tud verekedni? :)
2013. márc. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szerintem akivel elbánt az max egy pocakos strandpapucsban gyúró gézabácsi lehetett hordó hassal és piricka karokkal....

Valahogy túl jól ment neki ahogy leírta ha igaz lenne amit ír akkor ott vér folyt volna nem hiszem h. még ha abban a pozicióban le is győzte utána békénhagyja egy igazi férfi....utána nekiment volna.

2013. márc. 18. 19:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Én voltam az író!

Nos pont ebből látszik,hogy semmi közöd a küzdősportokhoz.

Tudod tanulunk olyat,hogy önkontroll és nem arról szól ,hogy vér legyen. Csupán arról , hogy sakk-matt helyzet legyen. Egy igazi férfi? Egy igazi férfi elismer egy suttyó , mocskos ember mint amilyen te lehetsz az hátba támaad vagy összevagdos. Na látod azok ellen én is keveset érek,

2013. márc. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én csak azt mondom h. azért biztos nem egy 120 kilós csontszáraz taggal volt dolgod, egy ilyen ember már csak egóból is nem hagyta volna annyiban a dolgot.

Am én is küzdő sportoltam már(kyokushin karate) 4 évig jártam edzésekre, kék öves kis fakukac gyerek voltam és inkább izomra volt szükségem ezért hagytam abba meg az edzések is egyre drágábbak lettek. Egyébként tudom milyen szabályokról beszélsz én is ismertem őket (elöljárók tisztelete, konfliktus elkerülése vagy valami hasonlók)

Te ennek az ellenkezőjét tetted az az ember akin teknikát alkamztál(ha igaz egyáltalán) még nem ütött meg téged és nem veszéjeztette a testi épségedet csak azt akarta h. húzz onnan a francba mert ő volt ott előbb...

Mellesleg ne beszélj így velem, nem értem mér vagyok attól mocskos ember h. nem hiszem el maradéktalanul amit írtál.

2013. márc. 19. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!