Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Lányok, akik bármiféle harcműv...

Lányok, akik bármiféle harcművészetet űztök! Tudtok írni olyan eseteket, amikor le kellett rendeznetek valakit a másik nemből?

Figyelt kérdés
Tehát úgy értem, hogy a szituáció úgy hozta. Támadás utcán, vagy molesztálás nyilvános helyen, bármi ilyesmi. Csak kíváncsi volnék, a valóságban milyen gyakran esik meg úgy, mint a filmekben.
2011. nov. 30. 10:19
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
46%
Én nem harcművészkedem, csak tanítottak nekem pár fogást hozzáértők. De hidd el, jól jöhet, olyan szituációkban is, amikben nem is gondolnád.
2011. nov. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Kérdésem másképp: Kellett-e már megvédenetek magatokat a másik nemmel szemben harcművészetet alkalmazva?
2011. nov. 30. 11:04
 3/32 anonim ***** válasza:
52%
Válaszom másképp: igen. :)
2011. nov. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
És ezt ki is fejtenéd a főkérdésben kértek szerint? :)
2011. nov. 30. 11:18
 5/32 anonim ***** válasza:
43%

... :)

Nem.

Csak azért válaszoltam, hogy legyen viszonyítási alapod.

(Azaz hogy igenis jól jön.)

Ez is olyan, ahogy az AVP-ban mondták: a pisztoly (vagy harcművészeti tudás ez esetben) olyan, mint a koton. Jobb, ha van és nem kell, mintha nincs, mikor kéne.

2011. nov. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
46%
ezt adom. mind HM-re, mind az óvszerre.
2011. dec. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Bármilyen hihetetlen, ki kellett moderáltatnom egy illetőt, aki trágár stílusban nekem támadt, hogy mit hergelem itt a népet ilyen provokatív kérdéssel. Számomra érthetetlen, hogy mit lehet ezen annak találni. De csak hogy tiszta legyen: puszta kíváncsiság, érdeklődés övez, semmi egyéb.
2011. dec. 9. 16:26
 8/32 anonim ***** válasza:
94%

én kb 10 éve láttam egy ilyen esetet szórakozóhelyen.

táncolt egy szőke csaj,olyan 25 éves lehetett egyberészes fehér miniruhában,nagyon formás combokkal.

egy részeg meg odament és megfogta a seg-gét.

a csajszi odafordult és tűsarkúban,szabályos köríves rúgással úgy fejbe rúgta a gyereket,hogy kifeküdt.

2011. dec. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim válasza:
51%
Velem még ilyen nem fordult elő...De ha pl. valaki le akarna tapizni és te észreveszed még mielőtt hozzádérne akkor próbálj meg bénitó ütéseket bevinni nála ilyen pl. a mellcsontütés amitől akár elkezdhet fulldokolni(a mellcsontütés ne legyen nagyon erős mert nem kap majd utánna levegőt ami akár végzetes is lehet)...vagy lefele irányuló rugás a bokájába esetleg a térde hátához...most több nem jut eszembe de ha sikerül a mellcsontütés akkor nem hiszem hogy lenne kedve mégegyszer megpróbálni letapizni téged...remélem valamennyit segitettem:)...
2012. márc. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

9: Én férfi vagyok, nem nő. :)

Bár attól még lehet hasznos a módszer. :)

2012. márc. 19. 01:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!