Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Gyerekkorodban ki volt a...

Gyerekkorodban ki volt a cinkosod?

Figyelt kérdés
Ki volt az a felnőtt, akiben a leginkább bíztál, aki ha akartál valamit nem azt mondta hogy hagyjad, hanem segített célt érni?

2021. jún. 28. 10:53
A kérdező szavazást indított:
Anyám
Apám
Nagymama
Nagypapa
Nagynéni
Nagybácsi
Felnőtt testvér (vagy unokatestvér)
Tanár, nevelő
Egyéb, kifejtem
Nem számíthattam felnőttek közül senkire
48 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt cinkosom, de nem azért, mert nem számíthattam a felnottekre, hanem mert nem volt iylesmire szükségem.
2021. jún. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Metionin ***** válasza:
100%
Apám amikor még nem itta szét az agyát, ovis és kisiskolás koromban. Felnőttként visszagondolva sokszor volt felelőtlen de akkor nem fogtam fel csak élveztem, hogy sokkal szabadabban nevelt mint anyám aki vele ellentétben vasszigort tartott.
2021. jún. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagymamám mindig mindenben benne volt. De nemcsak gyerekkoromban, hanem még felnőttként is. :)
2021. jún. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Senki a világon. Apám csak bántani tudott, anyám pedig akkor "szeretett", ha maradéktalanul hoztam az elvárásait (ezt csak felnőtt fejjem láttam át, gyerekként azt hittem, velem van a baj). A saját kis világomba húzódtam vissza, aminek az lett az eredménye, hogy nagyon későn alakultak ki elfogadható szociális készségeim, viszont nagyon élénk lett a fantáziám.
2021. jún. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazán cinkos nem is kellett, mert nem akartam semmi hülyeséget. Viszont ha problémám volt, azzal sem volt kihez fordulnom.
2021. jún. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát a szüleim soha:((

Apai nagymamám, és anyum egyik húga.

2021. jún. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Bátyám... sajnos csak 6,5 évet tölthettem vele:(
2021. jún. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem voltam semmi balhéba belevihetö, szoval senki.
2021. jún. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 PetheD ***** válasza:
Nekem sem volt.
2021. jún. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!