Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Veled előfordult gyerekkorodba...

Veled előfordult gyerekkorodban, hogy halálosan megfenyegettek a szüleid, vagy azt mondták, hogy jobb lenne, ha meghalnál, vagy ha meg se születtél volna?

Figyelt kérdés
2019. febr. 24. 21:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos fenyegetés kaptam , ami emlékezetem szerint, majdnem ezeket tartalmazta amiket te kérdezel.
2019. febr. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2019. febr. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2019. febr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen,előfordult,elég sokszor...
2019. febr. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem, soha.
2019. febr. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen, apám ököllel ütötte az arcomat és ordította, hogy megöl. Az ok: Betörtem egy üveget véletlenül. 16 éves lány voltam, pont szülinapom volt.
2019. febr. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Az én apám anyám szeme láttára aki még támogatta is kis híján megfojtott, majd elvágta a torkomat. Túléltem. Mindkét szülőmet elítélték. Jó pár év börtönt kaptak, de azóta már szabadultak. Igaz a tárgyaláson láttam őket utoljára mindössze 17 éves voltam akkor. Anyám még akkor is apám mellé állt, hogy ő ártatlan, én csináltam mindent. De ezt az orvosok is cáfolták, és a bíró szó szerint lepocskondiázta anyámat. Apám szerintem ma sem hisz több év börtön után sem, hogy rosszat csinált. Mindig azt mondta, hogy ő adta az életet, el is veheti, neki senki ne mondja meg mit csináljon..( húú de megmaradt ennyi év után a mondatai)
2019. febr. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Édesanyám mondta többször is: "miért nem döglöttél meg 2 napos korodban?"

Úgy éltem 20 évig, hogy éreztette velem, hogy egy nulla vagyok, soha egy percig sem volt büszke rám, azt sem éreztette, hogy szeret. 12 éve költöztem el tőle 300 km-re. Még így is bánt, normális kapcsolatot sem tudok kialakítani, mert állandóan az kattog bennem, hogy ha anyám sem szeretett soha, akkor hogy szerethetne bárki más? Inkább elmarok magam mellől mindenkit, aki közelít felém...

2019. febr. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
100%

Igen előfodult sajnos. Nemrég összejöttem valakivel, akit nem néznek jó szemmel és apám azt mondta elvágja az ő torkát is meg az enyémet.

Hozzá kell tennem gyerekkoromban is sokszor a kiabálás és a verés volt nekik a "megoldás"...

2019. febr. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Ó, ez még a kedvesebb beszólások egyike volt, kb. hetente megkaptam. Ha szerencsém volt, akkor még csak nem is kísérte szíjjal vagy egyéb tárggyal verés.
2019. febr. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!