Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mire célzott erre a nénikém?

Mire célzott erre a nénikém?

Figyelt kérdés

Tegnap meglátogattuk a dédi mamámat és régi fényképeket mutogatott a családnak. Előkerült egy babakép és a nagybátyám volt rajta, anyaszült meztelenül. A képet látván ezt kérdezte a nénikém: Nahát, drágám, hány éves voltál ezen a képen, 18?

Eléggé megfagyott a levegő és felnevetett a másik nagybácsim.

Nem értettem a célzást, mire utalhatott?



2021. júl. 5. 08:45
1 2
 11/17 anonim válasza:
60%

Szerintem biztos, hogy a péló méretére utalhatott a nénikéd. Ez alátámasztja a másik nagybátyád erőteljes nevetését. Főleg, hogy ha a képen látható fütyike extra picike volt és a nagynéni ránézésre felismerte a formailag megegyező mikroszkópikus nagyságáról, amely a mai napig sem nőtt meg túl nagyra. Nincs ebben semmi szégyen, viszont elég csúnya beszólás lehetett (és teljességgel megértem, hogy nem akartál vissza kérdezni. Nagyon helyesen cselekedtél)

Egy harmincöt éves férfi már nem néz ki baba arcúnak, főleg, ha borostás+ ha már őszülő is.

2021. júl. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
33%
#11, és a nagynéni honnan a pokolból tudja, hogy mekkora a pélója? Még ha az anyja is, könyörgöm, max. 5 vagy nem tudom hány éves koráig fürdethette, azután meg nem minden gyerek hagyja, egy felnőtt embernek egy miért látná az anyja vagy akármelyik családtagja? Nagyon abszurd és beteg lenne, ha erre célzott volna.
2021. júl. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%
12: talán úgy, pl ha a kérdező nagybácsija v.melyik szülő testvére, a nagynéni pedig a nagybácsi felesége. Ezáltal elég egyértelmű, hogy tudja mekkora a Zeig odalent.
2021. júl. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Na egy dolgot tisztázzunk:

Anyukámnak van 3 öccse (közülük 2 jöttek el velünk a dédimhez).

Az egyik nagybácsim megházasodott egy nővel, ő a nagynénim.

Így elég egyértelmű, hogy a nagynénim és a nagybácsim házasok.

2021. júl. 5. 12:38
 15/17 anonim ***** válasza:
82%

#14, és akkor ezt mi honnan tudhattuk volna?

Úgy imádom az ilyen kérdezőket. "na egy dolgot tisztázzunk" és leírja, amit már a kérdéskor le kellett volna írni, úgy mintha nekünk ezt tudnunk kéne.

Lehetett volna másik nagynénid és nagybácsid is.

2021. júl. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Először úgy gondoltam, hogy egyértelmű, de úgy látszik, hogy le kellett volna írnom. De mindegy most már, a 11-es válaszoló felvilágított a valószínű igazságra. Ezzel a szöveggel a nagynéném csak saját magát égette le.
2021. júl. 5. 12:50
 17/17 anonim ***** válasza:
26%
Ráadásul a nagybácsi felesége nem nagynéni... Nagynéni a szülő lánytestvére.
2021. júl. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!