Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ezzel anya arra célzott, hogy...

Ezzel anya arra célzott, hogy jobb lett volna, ha nem megszületek meg?

Figyelt kérdés

Az anyám azt mondta az apámról, hogy még azelőtt fel kellett volna dobnia a talpát, hogy megismerkedett volna az anyámmal, mert akkor nem csinált volna neki gyereket. (Pontosan ezekkel a szavakkal mondta.)

Ezzel egyben arra is utalt, hogy nincs szüksége rám, és hogy meg sem kellett volna születnem?


2018. dec. 28. 13:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
54%

Egyébként ez mivel lendít előrébb életcélod elérésében ?

Hogy feltétlen foglalkoznod kell ilyen dolgokkal ?

Azt fogod vele elérni hogy ilyen felesleged negatív gondolatok ültetsz el a a tudat alattidba és nem valós dolgokkal fogsz foglalkozni ezáltal többszintes fosztod meg magad a minőségi élettől egy pocsékolod az idők és olyan dolgok miatt szenvedsz ell negatív érzelmeket ami lehet valós lehet nem mígnem csak azzal foglalkozz amit akarsz.De ez csak az én meglátásom.

2018. dec. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Ezzel gondolom arra utal,amit sok nő nem mer kimondani: hogy a szüléssel elbaszta az életét, egy érdemtelen, hitvány férfira pazarolta.
2018. dec. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%

Érzésem szerint inkább apád ellen irányult a dolog, másrészt meg veszekedés közben sok mindent mond egy ember, amit nem teljesen úgy gondol.

A helyedben nem ilyen ülyeségeket törném a fejem...

2018. dec. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk ez minden nap elhangzott,rajtam verte le apámat h milyen szar ember volt és én is olyan vagyok mert ő tőle ,lettem neki pup az életében,és csodálkozik h elkerülöm öregségére..
2018. dec. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Ez ilyen szövegek a szüleim, de legfőképpen az anyám részéről szinte mindennaposak, alkalmanként egy-két halálos fenyegetéssel fűszerezve, amik néha rám is irányulnak, és már születésem óta ezt hallgatom. Fiatalabb koromban többször is végignéztem, hogy szabályosan verekedtek egymással, és amikor útban voltam, én is kaptam belőle.

Hogy ne vegyek tudomást róluk, amikor ők nem csak 2 ember az utcáról, hanem a saját szüleim, és egy háztartásban élek velük? Mi értelme van az életemnek, ha még nekik se kellek?

2018. dec. 28. 13:47
 6/19 anonim ***** válasza:
82%
Hány éves vagy? Én 18 és fél évesen léptem le,de nem volt könnyű..
2018. dec. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
15
2018. dec. 28. 14:02
 8/19 anonim ***** válasza:
66%
Gyámügy...
2018. dec. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%

Ha nem bírod, menj be a gyámhivatalba, ott mondd el.De készülj fel rá, hogy bekerülsz lakásotthonba.Ami lehet jobb lesz, mint a szüleiddel élni.18 évesen kiköltözhetsz, és egyedül kezdhetsz új életet.Vagy maradhatsz is ott tovább.

Nem a legjobb az élet a lakásotthonokban, de ha akarsz alkalmazkodni, akkor amit leírtál, annál sokkal jobb.

2018. dec. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
20%

Sok mindent mond sz ember dühében, de aznem mindig úgy van.

Rossz napja volt, bár én ilyeneket soha nem mondanék , bármennyire is rossz a nepom vagy meg rosszabbak az események.

Ne aggódj :)

2018. dec. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!