Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Keresztanyám férje rám mozdult...

Keresztanyám férje rám mozdult. Szóljak a keresztanyámnak?

Figyelt kérdés

Hétvége óta gyötör ez, nem tudom, hogy mit tegyek.

31 éves nő vagyok, a keresztanyám 55 éves, rendkívül jó és szoros a kapcsolatunk. A férjével annyira nem volt sosem közeli, volt és kész, nem igazán van közös témánk, semleges. Ő 45 éves, nagyon régóta együtt vannak. Övék az a házasság, ami rendkívül harmonikusnak tűnik, a keresztanyámra a férje a mai napig csillogó szerelmes tekintettel néz, mindent megtesz érte, szóval ez amúgy is meglepő... Már az utóbbi 2-3 családi összejövetelen éreztem, hogy több figyelmet szentel nekem, mint eddig, de nem tulajdonítottam ennek nagy jelentőséget. Most a legutóbb viszont autóval utaztunk egy másik rokonhoz, úgy jött ki a "leosztás" az autókba, hogy én vele mentem. Mikor beparkoltunk, elkezdte simogatni a combomat és hajolt volna hozzám közel. Természetesen hatalmasat csaptam a kezére és kipattantam, végig kerültem utána, de ő is engem. Felfordul most is a gyomrom, ha rá gondolok.

Ti mit tennétek, szólnátok a keresztanyámnak a helyemben? Van párom, ő nem volt ott, nem is tud erről, de abból még rendőrségi ügy is lenne, ha ő ezt megtudná, az ilyet nem tolerálja.

A viselkedésemmel sosem provokáltam egyébként, mert alapjáraton is egy visszahúzódó, szemérmes nő vagyok, mióta párom van, pláne... Szóval sosem flöröltem vele, semmi ilyesmi.


2021. aug. 11. 16:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%

Ne szólj, ügyesen megoldottad azzal, hogy helyben "lerendezted". Látod, szégyelli is magát, mert került téged.

Bízzunk benne, hogy többet ilyen nem fordul elő.

2021. aug. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%
Szólj neki
2021. aug. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
89%
Szólnék én is, sőt, a szüleimnek mondanám el előbb.
2021. aug. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
25%

10 évvel fiatalabb a férfi a feleségétől?

Ez sose vezet jóra

2021. aug. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
26%
5. Jaja. Nagyszüleim is csak 46 évig voltak házasok így, miközben felneveltek normálisan 2 gyereket. Akkor találkoztak, amikor papa 30, mama 20 éves volt. Igazi falusi bunkók voltak, mama bankban dolgozott, papa pedig könyvelő volt. De szerintem is tartsunk még sztereotípia-délutánt.
2021. aug. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
35%
Ha ezek után békében hagy, hagyd őt élni. A pasik ilyenek. Legközelebb viszont lépjél. Hogy sose felejtse el. ( egy pasi )
2021. aug. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
98%
Ha nem próbálkozik többször akkor szerintem engedd el a dolgot.
2021. aug. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
92%
Most hirtelen elkezdtünk ráugrani a korkülönbséges kapcsolatokra? Ez most honnan a fenéből jött?
2021. aug. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
75%
# Nálatok a papád volt idősebb, itt meg fiatalabb a férfi, pont fordítva van!
2021. aug. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
30%

Pontosan, az ha a férfi idősebb 10 évvel megint más minthogy a nő idősebb 10-el....

Nem láttam hosszútávon müködőképesnek szinte sosem,a férfi félrelépett előbb vagy utóbb

2021. aug. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!