Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogy dolgozzam fel, hogy az...

Hogy dolgozzam fel, hogy az anyám is meg a nagyanyám is megszól, mert a férjem is végez házimunkát?

Figyelt kérdés
Nekem nem anyósgondom van; ellenkezõleg, anyós sosem tūrte volna meg, hogy a férjem ne takarítsa ki a szobáját vagy ne mosogasson el vagy ne pakolja el a saját ruháit. Fõzni/mosni egyetemen megtanult. Többször megszólt, hogy én miféle háziasszony vagyok, hogy hagyom, hogy a férjem fõzzön. Mondom, mert a férjem is tud fõzni. Az a válaszuk, hogy egy nõ is tud szatyrokat cipelni vagy egyedül kiszállni a kocsiból vagy állni a buszon, de egy igazi férfi ilyet sose hagyna
2021. aug. 16. 12:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
89%

9# "Kitől tudják, hogy a férjed főz????

Talán nem kéne minden szellentésetekről tájékoztatni a kedves rokonságotokat"


Rokonok beszélgetnek, a Kati főz, Lidi főz, anyu főz azt nem kell hétpecsétes titokként őrizni, de az István főzte életem legjobb spenótját tegnap -na az lehet támadási felület és a kérdező a hibás. Asszem veled gondok vannak :(

2021. aug. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
87%

Engedd el a füled mellett!

Anyám büszke,hogy olyan férjem van aki besegít a háztartásba,anyósom büszke,hogy ilyen férfit nevelt,akire még a házimunkában IS számíthat a felesége,én büszke vagyok,hogy sok kolléga irigyel amiért nekem ilyen rendes férjem van😉

2021. aug. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
97%

Amikor anyósom nyomja, hogy a feleségnek egy szúrós pillantásból is értenie kell hogy azonnal legyen rend meg kaja az asztalon, meg egyébként is mindent a férje elé kell tennie kb. Csak mosolygok és bólogatok. Nem fogok leállni vele vitatkozni. Ő így élte az életét, ő döntése. Azért haza fele megmondom páromnak mit főzzön hétvégén.


Amikor anyám kezdi, hogy de miért nem főzök olyan megnyugató meg jó közben meditálni akkor neki azért elmondom: Az hogy nem szeretek főzni nem egyenlő azzal hogy nem tudok. Nekem nem meditatív, hagyjon ezekkel a hülyeségekkel. És ha egyszer a párom kivételesen tud és akar is főzni miért sz@@@pnék én a tűzhely fölött?


Ezen nincs mit feldolgozni. Vagy ráhagyod, vagy kiosztod.

2021. aug. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Dolgozzák fel ők ezt.
2021. aug. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan megmondhatod nekik, hogy ez nem telefon, hogy beleszóljanak.
2021. aug. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Metionin ***** válasza:
100%
Mutasd meg nekik a naptárat, hátha rájönnek hogy nem a középkorban élünk.
2021. aug. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha a férfi és a nő is dolgozik, akkor miért ne végezhetne házimunkát mindkettő? Így a fair. :)

Nálunk is meg van osztva, amikor én nem érek rá munka miatt, a párom elintézi a bevásárlást vagy épp főz valamit. Ha neki nincs ideje, akkor pedig én csinálom meg. És lám, működik a dolog, van időnk egymásra is. :)

2021. aug. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Simán nem kell velük foglalkozni.
2021. aug. 17. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Igag most nehéz odajutni, de menjenek csak szépen Talibánba. Ott a saría szabályai szerint élhetnek, és nyugodtak lehegnek abban, hogy a férfiak nem fognak főzni-mosni-takarítani
2021. aug. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 kovpet ***** válasza:
100%

"egy nõ is tud szatyrokat cipelni vagy egyedül kiszállni a kocsiból vagy állni a buszon, de egy igazi férfi ilyet sose hagyna"


MI VAN? :)

2021. aug. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!