Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Te miért tiltanád le a rokonod...

Te miért tiltanád le a rokonod a közösségi oldalon ha a rokonod egyáltalán nem foglalkozik veled?

Figyelt kérdés

Kicsit bonyolult a kérdésem. Tehát van ez az Instagram oldal ahol valaki nem is a teljes nevén van fenn hanem csak a kereszt néven tehát ha akartam volna se tudtam volna megkeresni őt nem néztem és nem is tudtam volna megkeresni a profilját. Most karácsony alkalmából egy másik rokon mondta nekem mikor erről beszéltünk aki letiltott hogy milyen visszahúzó típusú személyisége van és mondták nekem ha hiszem ha nem van Instagramon profilja. Rakeresek az adott névre, erre nem található csak a profilkép és a név a profil üres a többiek mondták hogy ez azért van mert letiltott engem! Mi a fene? Mégis mi okból tiltott le ha a való életben nem tartjuk a kapcsolatot, kb 5 évben egyszer találkozunk , egyáltalán nem nézegettem a profilját nem csináltam semmit ott de ezáltal hogy témába került karácsonykor rákerestem arra a névre amit mondtak hogy fenn van. Erre le vagyok tiltva. Namost, ebből kifolyólag azt gondolom ezidáig Ő nézegette az én Instagram profilomat Ő keresett rám nyilván ha le vagyok tiltva de Miért?! Azt mindig is tudtuk róla hogy "nem 100-as" szépen szólva de ez ?furcsa. Irigység vagy utalálhat? Miért tiltott le? Néhány családtagjaimnál elérhető a felhasználó név alatt mint privát profil tehát az sem lehet h azért tiltott le ha véletlenül megtalálom a profilját nehogy megnézzem a szuper titkos képeit... :D

Viccet remélem érti mindenki. Van aki azt mondta hogy ha jelent valaki valakit akkor automatikusan tiltja is a felhasználót létezik hogy jelentget engem?


( Azt tudni kell hogy egész életében irigy volt rám és szinte mindenkire a családban , súlyos problémák voltak korábban nála pszichológushoz járt).


Nem értjük valaki valami ötlet?


2019. dec. 26. 23:30
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
91%
Ha instagramon letilt valaki akkor nem találod meg.
2019. dec. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:

Visszahúzódó típusú személyisége van*


Valaki jelent valakit valamiért az Instagram akkor azután automatikusan letiltja a jelentő a bejelentett profilját*


Bocsi a hibákért.


Igen már nem is elérhető tegnap előtt csak a profil kép volt ott és a név, profil üres, ma már semmi. Valószínűleg karácsony előtt tiltott le.

2019. dec. 26. 23:38
 3/47 anonim ***** válasza:
81%

Ja, tényleg, téged totál nem érdekel az illető, évek óta nem is jutott eszedbe :D ahhoz képest elég sokat foglalkozol vele, mások instáján keresztül kukkolod, "véletlenül" szóba hozod őt másik rokon előtt meg folyamatosan alázod ("nem 100as", pszichológushoz jár, irigy stb.).

Árad belőled a rosszindulat irányába. Na, ezért keresett rád és tiltott le a 3,14csába, mert nyilván tudja, milyen utálatos vagy.

2019. dec. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:

Jelent valakit az Instagramon*


Tényleg bocsi hibákért, késő van.

2019. dec. 26. 23:40
 5/47 A kérdező kommentje:
Dehogy is, pont nem érdekel de meghallgatom amit valaki mond róla miért ne? Bárkit meghallgatok, hidd el. Nem én hoztam szóba akkor fuss neki újra a leírásának és értelmezd!
2019. dec. 26. 23:42
 6/47 A kérdező kommentje:

Nem tartjuk a kapcsolatot érted? Jó ha 5 évben egyszer találkozunk akkor is kerüljük egymást max szépen süt a nap a téma, már amennyire lehet vele beszélgetni...

Egyáltalán nem sértegettem soha az hogy én mit beszélek a rokonokkal egymás között az más tészta, nyilván senki nem fog neki ilyeneket a szemébe mondani ezt mi tudjuk és kész nem sértegetjük őt. És nem ő a téma 0-24 hidd el, most is szóba jött valami által ami nem publikus, pontosabban szóba hozta őt a rokonom nem én :-)

2019. dec. 26. 23:46
 7/47 anonim ***** válasza:
66%

Akar nagyon regi nezetelteres miatt is letilthat vagy csak egyszeruen egy olyan miatt, hogy valamit meg akar osztani (ami szerinte teged is erinthet, de nagyon nem akarja, hogy te lasd es ezert a letiltast valasztja, jobb hijjan).


Engem tiltottak le de fb-n a kovetkezok miatt (hatha lesz otleted teged miert tilt le rokon 😀):

- egymast megcsalo baratokat egymas elott veletlen lelepleztem

- azt hittek en vagyok a szereto es a "megcsalt" fel letiltott (utana titkon leskelodott utanam mas profiljarol ??? De minek???)

- exem csak mert ugy gondolta jobb ha veletlen se nezegeti mi van epp velem

- rokon, mert hozzaszoltam egy posztja alatt, hogy ne sajnaotassa mar magat mikozben ezt es azt csinalta (es hat ezzel beegettem)

- hulye poent irtam egy poszt ala es beragott az illeto

- raszoltam beszelje tisztessegesen az edesapjaval a gyerek (ezert a gyerek letiltott)

- ok nelkul, es csak feltetelezem azert, mert szerinte befolyasoltam a szuloket es oszerinte rossz iranyba


- es meg sokan masok csak azoknal ki se derult hiszen sose erdekeltek😂


Tehat engedd el. Legvaloszinubb, hogy reszben kozos az ismerettsegi (logikusan a rokoni korotok) es nem igazan akarja, hogy te vagy rajtad keresztul masok bizonyos dolgairol ertesuljenek.

2019. dec. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:

Így hogy már megtudtam mi a felhasználó neve rákerestem ujra kíváncsiságból és valóban már nem található, letiltott. Le vagyok tiltva. Néhány rokonnál elérhető a felhasználó név alatt mint

"Privát profil".

Esküszöm nem néztem korábban a profilját, pár napja tudtam meg hogy van Instagramon profilja és a felhasználó nevét is. Miért tiltott le nem értem de legalább most rájöttem hogy Ő nézegette az én profilomat kitudja mióta és miért.

2019. dec. 27. 00:02
 9/47 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem tud a negatív gondolataidról és véleményedről, nehéz nem észrevenni a másik arcberendezésén :D. Emiatt az is lehet hogy csak veletek visszahúzódó, és azokkal akik kedvesek vele, azokkal nem. És nincs kedve foglalkozni veletek semmilyen szinten, a saját életével törődik. Bár ez a letiltás hülyeség, de mondjuk az ahogy itt leírod, az alapján teljesen jogos a reakciója.
2019. dec. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
84%

"Miért tiltott le nem értem de legalább most rájöttem hogy Ő nézegette az én profilomat kitudja mióta és miért."

Ember, te vagy a nem 100-as. Ki nézegeti a te profilod? Honnan veszed hogy nézegette? Üldözési mániád van?

2019. dec. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!