Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Férjem szerint nagyon gáz...

Férjem szerint nagyon gáz vagyok, hogy ilyen rosszul eshet.Szerintetek is?

Figyelt kérdés

A szituáció annyi lenne, hogy férjem tesója, sógoromék munkálatokban lesznek nemsoká. Férjem felajánlotta nekik, hogy elküldi édesapámat, aki kőműves, menjen oda segíteni.

Igazából én erről nem tudtam, de állítólag ketten ezt lebeszélték. Tudni illik, apukám sose mond nemet senkinek, úgyhogy gondolom férjem mesélt a tesójáék munkálatairól, aztán felajánlotta, hogy elmegy segíteni hozzájuk.


Ma eljöttek és férjem megint jószívvel ajánlgatta nekik apukámat, hogy majd elmegy hozzájuk és abban a pár órában besegít majd nekik. Sógorom mondja férjemnek, nem is nekem amúgy, hogy majd pálinkával tudnak apukámnak fizetni.


Hozzáteszem apukám amúgysem kért volna tőlük el pénzt, nekem viszont rosszul esett ez a mondat. Én alapvetően elvártam volna, hogy legalább olyan módon közöljék ezt felém, hogy pl.: "mivel tartozunk? pálinkával meghálaljuk apukádnak" vagy valami hasonló...

Jó nyílván nem ezen kéne lovagolnom, de azt hozzáteszem sógorommal amúgysem vagyok jóban, főleg azok után, hogy egy csomószor lehúzzák páromat, most is náluk van a másik a kocsink, adtunk nekik 4 doboz gyerekruhát ingyen, mindezekért semmit nem vártunk és nem is kapunk cserébe....pedig lenne miből a 30 milliós házuk mellett.

Kicsit megelégeltem, mert sose szóltam eddig semmit nekik.

Viszont azt nem tudom elengedni a fülem mellett, hogy a sógorom amikor összejöttünk a családomat is trágár módon a szájára vette, amikor azon ügyködött hogy elűzzön engem.. Ezekután a minimum lett volna, hogy normálisan megkérdezi, hogy mit vár apukám a segítségért cserébe?


Szerintetek én reagálom ezt túl?


Párom szerint nem kellene ebből gondot csinálnom...



2021. nov. 14. 18:29
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
99%
Kerdezo! Ne haragudj , a ferjed es a csaladja is ,bunkok . A ferjed a gaz! Ki a franc mondd ilyet a sajat felesegere, meg olyat , hogy semmi kozod hozza! Hogy sikerult ehez a bunkohoz hozzaml menni felesegul?!
2021. nov. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Mindenben imponálni akar nekik.. Mindenét odaadja amije van, hogy nekik jó legyen. Most már az én apámat is.

Nyilván férjem utalt rá, hogy kőművesre lenne szükségük a tesójáéknak és apukám gondolom felajánlotta, hogy segít akkor.


Ehhez elvileg nekem nem volt közöm... Szerinte.

2021. nov. 14. 19:21
 13/26 anonim ***** válasza:
84%
Férjed ügyesen eljátssza ezt a más faxával csalánt veregetni játékot, ráadásul ezek szerint alkoholistának tartja apádat.
2021. nov. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Ugye?? Akkor ezekszerint jogosan akadtam ki.
2021. nov. 14. 19:25
 15/26 anonim ***** válasza:
98%

Ez nagyon gáz...

Én nem tűrném el.

2021. nov. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
81%
Mennyi pálimkára gondoltak, most 6000 ezer körül megy literje, ha jó. Kérjen 4-5 litert és jól jár.
2021. nov. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
94%
Az se vigasztaljon ha a többség szerint jogosan akadtál ki hisz lényeg hogy tré a házasságod
2021. nov. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
85%
Jogosan akadtálki. Én megmondanáma suttyó páromnak, hogy ajánlgassa a saját apját ingyen melózni, vagy menjen ő maga. Nem engedném apámat rabszolgáskodni. Ha ő nem tud nemet mondani, mondj te. (és tanítsd meg rá)Miért van ennyi nyámnyila, nyomorult ember ebben az országban, aki a saját érdekeit sem tudja képviselni??? Te meg jól beválasztottál. Kezdheted építgetni a menekülőutadat.
2021. nov. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Igen... Mondjuk ezen már meg sem lepődöm az a vicces. Gyerek mellett nem olyan egyszerű, már sok mindent ígyis rámhúzott, hogy mindenben én vagyok a hibás, plusz én kevertem a szart? Csak azt nem értem miért teper ennyire iszonyotosan azért, hogy jó legyen a testvérkének és feleségecskének
2021. nov. 14. 21:57
 20/26 anonim ***** válasza:
97%
Akkor a következö dolgot már nem szabad engedni.
2021. nov. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!