Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Az idő tényleg segít elfogadni...

Az idő tényleg segít elfogadni, hogy karácsonykor bizonyos családtagok már nincsenek velünk?

Figyelt kérdés
Sajnos az elmúlt 10 év során több családtagomat is elvesztettem, nagyszülőket, nagynéniket, nagybácsikat. Volt aki betegségben, mások a koruk miatt húnytak el. 27 éves vagyok, összesen az unokatesóim, bátyám és szüleim maradtak, akiket nagyon szeretek. De ilyenkor karácsony közeledtével mindig elszomorít a gondolat, hogy bizonyos családtagok már nem lesznek ott a karácsoni asztalnál. Fel lehet valahogy dolgozni ezt a fájdalmat?

2021. nov. 22. 00:06
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Nálunk valahogy mindenki karácsony/újév tájékán hunyt el sajnos. Nagypapám december 24.én, Nagybátyám december 23.án, Nagymamám december 27.én, másik Nagypapám január 3.án. (Amikor a papámat vitték ki a mentősök, leverték a karácsonyfáról azt az angyalkadíszt, amit én készítettem 8 éves koromban és összetört, nagymamám szerint azért hunyt el a nagypapa... ez nekem is teher, azóta is)

Az idei karácsonyt nem várom egyáltalán, maga a hangulatom megvan, mert szeretem a karácsonyt, de sajnos az egyetlen élő nagyszülőmnek nemrég stroke-ja volt egy kis tüdőgyulladással majd coviddal spékelve és nagyon levan gyengülve, szomorú így látni, egy örökmozgó embert...

25/L

2021. nov. 28. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
Mamáimat Papáimat, nagyon régen elvesztettem több mint 10 éve. Mai napig sírok karácsony előtt, h nincsenek nem jönnek át. 😢😢😢😢
2021. dec. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
Hány éves vagy 32-es?én 27. Sajnos én is így vagyok. De amíg a szüleim itt vannak velük kihozom a maximumot. :)
2021. dec. 23. 01:30
 34/34 anonim ***** válasza:
100%
37 éves vagyok. Hála az én szüleim is élnek, és van 2 csodálatos fiam, de nagyon hiányoznak😔 Eggyik mamámat, májusban, a másikat még abban az évben decemberben vesztettem el😔
2021. dec. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!