Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Most miért vannak kiakadva a...

Most miért vannak kiakadva a nagybátyámra?

Figyelt kérdés

Röviden a sztori:

A nagybátyámmal(apa testvére) nagyon jó a kapcsolatom, sokszor átmegyek hozzá, ő ritkábban jön nálunk. 45 éves, viszont nincsen családja, egyedül él, ezért örül neki, ha legalább én átmegyek.

Legtöbbször általába gépezünk vagy segítek neki a házimunkában ha van annyi időm, illetve néha eljön velem vásárolni.

Viszont szüleim fullra azt hiszik, hogy belém van esve, mert szerintük “fogdos”(egyszer megfogta a hajamat előttük, és egyszer viccből megfogta a kezem)

Illetve egyszer volt olyan, hogy lekéstem az utolsó buszt, és nála kellett aludnom(egy szobában, de külön ágyon)

Ezekből a szüleim teljesen azt hiszik, hogy valami “rosszat” akar velem csinálni, és azt mondták, hogy kedden elfognak vele beszélgetni, illetve egyedül nem mehetek oda.

Szerintetek jogosan csinálják ezt?

L


2022. jan. 23. 19:59
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

Hmm. Nem tudom, lehet hogy csak paranoiásak.

Ami mostanában divat, túlvédeni a gyerekeket.

Ha azt mondod hogy te nem észlelted azt hogy a nagybátyád perverz lenne ill. tett volna veled bármilyen furcsaságot akkor valszeg nincs is vele gond.

A gyerekek is szerintem megérzik ha valami nagy gáz van. Hány éves vagy most am.?

2022. jan. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
84%

Ennyiből nem tudjuk megítélni. Te hány éves vagy?


Picit fura szerintem a nagybátyád, hogy 45 évesen csak te jársz hozzá. Az egy dolog, hogy nincs családja, de barátok? Barátnő?

2022. jan. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

#2

Van néhány barátja a munkahelyéről, de abból is csak 2 szokott felmennni hozzá, kb hetente 2x

Barátnője nincsen

2022. jan. 23. 20:30
 4/35 anonim ***** válasza:
66%
Így látatlanban nekem fura a nagybácsi, és nem tartom teljesen alaptalannak a szüleid aggodalmait, de ehhez ténylegesen látni kellett volna azokat a helyzeteket, amiket a szüleid felhoznak.
2022. jan. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
62%
Akkor valami csak nem okés vele, ha ilyesmire gondolnak vele kapcsolatban.
2022. jan. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
46%
Valszeg pont azért nincs senkije mert a szüleid körbefújták már a fél várost/rokonságot/meg ismerősi kört hogy perverz, vagy épp elmebeteg.
2022. jan. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy akármit is mondtam volna a szüleim másoknak

Mellesleg nem egy településen lakunk

2022. jan. 23. 21:17
 8/35 anonim ***** válasza:
80%

Először is:

Miért nem vagy képes leírni kifejezett kérdésre sem, hogy hány éves vagy?

Másodszor:

Eleve nehezen hiszem el, hogy egy egyedülálló 45 éves férfinek nincs saját autója. De tegyük fel, így van. Amikor lekésted az utolsó buszt és ott kellett aludnod, szüleiddel beszéltetek-e telefonon, hogy nem érsz haza? Nem mondták, hogy inkább eljönnek érted autóval, de ne aludj ott? Pláne ha attól féltek, hogy nagybátyád meg akar dugni. Vagy abban a családban senkinek sincs autója? :-)


Szóval van néhány furcsa elem az elbeszélésedben.

Úgyhogy én is fölteszek egy kérdést:

Szerintetek jogosan gondolom, hogy ez is egy kamu kérdés?

:-)

2022. jan. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
76%

Édes jó istenem… akkor én is perverz vagyok, mert a 13 és a 8 éves unokahúgaim kezét megfogom, megsimizem a hajukat, puszit adok nekik, rácsapik a fenekükre, meg megcsikizem őket????

Beteg ez a világ

2022. jan. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

Nincsen autója. Motorja van

Mikor ott ragadtam, beszéltem a szüleimmel, és mondták, hogy nem baj. De ez még régebbi eset, ekkor még nem nagyon gyanakodtak

Szüleimnek van autója, de csak 1, és ha jól emlékszek, akkor csak anya volt otthon, szóval nem tudott volna elhozni

Bocsi mindenkinek, ha kicsit furának hangzik a kérdés, pedig próbáltam értelmesen és tömören írni

2022. jan. 23. 22:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!