Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Most miért vannak kiakadva a...

Most miért vannak kiakadva a nagybátyámra?

Figyelt kérdés

Röviden a sztori:

A nagybátyámmal(apa testvére) nagyon jó a kapcsolatom, sokszor átmegyek hozzá, ő ritkábban jön nálunk. 45 éves, viszont nincsen családja, egyedül él, ezért örül neki, ha legalább én átmegyek.

Legtöbbször általába gépezünk vagy segítek neki a házimunkában ha van annyi időm, illetve néha eljön velem vásárolni.

Viszont szüleim fullra azt hiszik, hogy belém van esve, mert szerintük “fogdos”(egyszer megfogta a hajamat előttük, és egyszer viccből megfogta a kezem)

Illetve egyszer volt olyan, hogy lekéstem az utolsó buszt, és nála kellett aludnom(egy szobában, de külön ágyon)

Ezekből a szüleim teljesen azt hiszik, hogy valami “rosszat” akar velem csinálni, és azt mondták, hogy kedden elfognak vele beszélgetni, illetve egyedül nem mehetek oda.

Szerintetek jogosan csinálják ezt?

L


2022. jan. 23. 19:59
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

35-ös, nem pedofília, az egészen más.


Én a legelejétől sejtettem, hogy valami enyhe vonzódás van benne a bimbózó nőiességed iránt. Aki ismeri az emberi lélek mélységeit, az nem is csodálkozik ezen. De nyilván azért van bennünk a felettes én, hogy kordában tartsuk társadalmilag nem vállalható vágyainkat. Az más kérdés, hogy nem kellett volna ennyit se mondania neked, kérdező. Biztos rosszul esik közel 15 éves önérzetednek :-), de tényleg kicsi vagy ahhoz, hogy ezt megértsd. Vigasztalásképpen annyit, hogy sokan 30-40-50 évesen se értenék meg mi és hogyan működik ilyenkor az ember lelkében.


Kívánom, hogy nyugodjon meg a lelked!

2022. jan. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem kerüld, szüleid nem ok nélkül féltettek tőle. Ennek most ő is hangot adott. Érzed szerintem te is, hogy ez nem helyes. A szüleid előtt pedig ne titkolózz! Sokszor ebből vannak a nagyobb bonyodalmak, mert a tinik azt hiszik, hogy a titkolózás jó, pedig csak nagyobb bajt okoz.
2022. jan. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
98%
Azért ettől még nem kell megutálni, viszont mindkettőtök érdekében jobb ha egy ideig minimálisra csökkented a kapcsolatot vele.
2022. jan. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
95%
Látod, igaza volt a szüleidnek. Gyengéd érzéseket táplál irántad. Attól még, hogy eddig nem történt semmi, nem jelenti azt, hogy nem lépett volna át a későbbiekben határokat. Mert lehet, hogy folyton hessegeti azokat a gondolatokat, csak ha mindig visszatérnek, akkor abból baj lehet. Ne menj hozzá egyedül. Hallgass a szüleidre! 38/N
2022. jan. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, azóta történt valami fejlemény?
2022. szept. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!