Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ki van hasonló helyzetben?...

Ki van hasonló helyzetben? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Ha párom édesanyja tervezi a családi összejövetelt nekem már égnek áll a hajam... A következő a gondom.. Egy szóval jellemezve a ROSSZINDULAT. Bővebben pedig az, hogy az egész családi összejövetel egy felszínes, megjátszós szar lett mióta a párom testvéreinek a barátnőik is ott vannak. Mindegyik a másikkal van elfoglalva és az a gond hogy párom anyjával az élen ők tipikusan az a női társaság, akik kedvesen beszélnek hozzád az asztalnál, de ha felkelsz te vagy a téma (rossz értelemben).Ehhez nekem egyszerűen nincs gyomrom. Nem tudok hozzá jó képet vágni,pláne nem akarok ebbe beszállni.. Az ember próbál velük kijönni mert hát a család az család, de nem lehet. Most már évek óta ilyen "csodálatosak" ezek az összejövetelek és most kezdek eljutni arra a pontra, hogy nem vagyok kíváncsi rájuk, ha fegyvert fognának a fejemhez sem akarok velük egy légtérben lenni. Még ha csak félévente van ez a találkozó még akkor se. Volt már valaki hasonló helyzetben? Tapasztalatok érdekelnének..

2022. febr. 15. 19:42
1 2
 1/11 anonim válasza:
23%
Mond el ugyan ezt a nődnek..ha szeret megérti,ha nem akkor nem kár érte.
2022. febr. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nő a kérdező...
2022. febr. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
76%
Akkor mondja el a palinak ennyi. A lényegen nem változtat.
2022. febr. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Igen én voltam,dettó ugyanez sőt sokkal rosszab.Hosszu lenne nem írom le nem untatlak vele.Megoldast még sajnos énse talaltam,mer szepen elmondtuk hogy nem szeretnénk menni(ahog en ugy a parom se),felcseszodot bebunkult én voltam a rossz.Mostanaban aztcsinalom elmegyek eszek és csak néman vagyok várom hogy elteljen x óra es eljövöm Én anyosom érthetetlen nemtudok vele ien teren mit csinalni.Csak annyi hogy o nem csak a kiscsaládot hivja össze hanem rengeteg embert.Fogd egyébkent a covidra,ha gondolod...
2022. febr. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
Meg kell mondanod a párodnak, hogy nem szeretnél odamenni. Ha már házasok vagytok akkor így jártál. Ha még nem akkor keress másik párt, mert ez hosszú távon nem fog működni.
2022. febr. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
Konkrétan kibeszélnek
2022. febr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Ha a hátad mögött beszélnek rólad rosszat, az hogyan jut vissza hozzád?
2022. febr. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
Mondd el nekik hogy tudsz minderről.
2022. febr. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Bocsánat nem írtam a végre hogy 22/N szóval nő vagyok de a lényeg hogy tudja a párom a véleményem hisz kiül az arcomra el se kell mondanom neki

Másrészt meg is ért és mellettem áll de ugyanakkor sokszor úgymond belefárad hogy ennyire kerülni próbálom őket.. Viszont megjatszani nem fogom magam és amúgy se érdekel engem az olyan társaság ahol egy jó kis érdekes téma helyett inkább embereket beszélnek ki...

2022. febr. 15. 23:12
 10/11 A kérdező kommentje:
4-es kérdező nem untatsz, nagyon is érdekel ha gondolod írd le bővebben mert nagyon nagyon ismerős a helyzeted, egy cipőben járunk.. Én is már csak túlélni próbálom ezeket a találkákat, csak mivel egész idő alatt látszik rajtam hogy nem érzem jól magam köztük mert már nem bírom takargatni, így egyre többször megkapom, hogy "valahogy fura vagy" "megint igen csendes voltál" és a kedvencem mikor mindegyik különböző időben megkérdezi tőlem hogy melyikükre haragszom és miért... 😌😅
2022. febr. 15. 23:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!