Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hasonló helyzetben mit kellene...

Hasonló helyzetben mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Az előző hétvégére a legkisebb gyerkőcöm hazahozott egy hányós, hasmenős vírust, amit mindegyikünk elkapott.

Hétfőn a párom volt felesége szólt, hogy a héten tovább bent kell majd maradnia a munkahelyén, vigyázzunk mi a fiukra. Én szóltam, hogy betegek vagyunk, de azt mondta, hogy nem hiszi el és mindennek elhordott. Végül a fiuk mégis hozzánk jött át suli után, az anyja 9 körül jött érte.

Ma reggel dühöngve hívott, hogy az 1 évese a kiszáradás szélén van, betegek, kénytelen volt szabit kivenni, miattam fogják a próbaidő alatt kirúgni és még sok hasonlót.

Mit kellett volna másként tennem ebben az esetben?


2021. máj. 28. 20:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
99%
Ha tényleg elmondtad nekik rendesen, hogy betegek vagytok, akkor ezesetben semmit, te teljesen korrekt voltál, magára vessen, hogy a figyelmeztetés ellenére se hitte el és elvitte a gyerekét, majd jól el is kapták a betegséget.
2021. máj. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
99%
pl.megkérdezni tőle, hogy hülye,vagy süket volt,amikor minderre figyelmeztetted??
2021. máj. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Elmondani neki, hogy te szóltál, ha nem hitt neked, akkor magára vessen. Következőre gondolkodjon majd.
2021. máj. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Én is úgy gondolom, hogy megtettem amit tudtam. Szóltam, e-mailben is megírtam.

Csak olyan rossz érzés, hogy akármit csinálok vádaskodik. A párom hétvégente van itthon, most hétvégén jött volna a fiuk és most ebből se lesz semmi, mert bár ő nem lett igazán beteg, csak kicsit étvágytalan, de az anyja nem engedi át, mert én nem vigyáztam rá. :(

2021. máj. 28. 21:05
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
Kérdés: miért te kommunikálsz vele, és nem a volt férj?
2021. máj. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
98%

Na várjunk. Szóval a párod csak hétvégente van otthon, de az ex hétköznap rád sózza a gyereket?

Ezek után még neki áll feljebb?

2021. máj. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
Ha gyáva vagy ez jár neked. Szedd össze magad
2021. máj. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Csak az utóbbi évben van így és remélhetőleg már nem sokáig.


Eddig is volt velem a gyerkőc, nincs ezzel baj, csak néha az anyja az aki megbánt a beszólásaival.

Majd lenyugszik ő is és én is, csak jól esett kiírni magamból.

2021. máj. 28. 21:27
 9/14 anonim ***** válasza:
91%

"most hétvégén jött volna a fiuk és most ebből se lesz semmi, mert bár ő nem lett igazán beteg, csak kicsit étvágytalan, de az anyja nem engedi át"


Micsoda?

Láthatás akadályozása?

Férjed azonnal jelentse a gyámügynek!

Ne legyetek már nyuszik!

A volt feleség - ahogyan 2-es találóan írta - vagy hülye vagy süket.

A férjednek meg joga van a láthatáshoz.

Álljatok ki a jogaitokért és érdekeitekért, mert helyettetek senki nem fogja megtenni!

2021. máj. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"Hétfőn a párom volt felesége szólt, hogy a héten tovább bent kell majd maradnia a munkahelyén, vigyázzunk mi a fiukra. "

"Ma reggel dühöngve hívott, hogy az 1 évese a kiszáradás szélén van, betegek, kénytelen volt szabit kivenni, miattam fogják a próbaidő alatt kirúgni és még sok hasonlót."


Az egy éves hol volt amíg anyu dolgozott?

2021. máj. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!