Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Titeket milyen mértékben...

Titeket milyen mértékben támogattak a szüleitek?

Figyelt kérdés

Úgy értem, kaptál tőlük segítséget az önálló élet elkezdéséhez, vagy 0 forintból egyedül építettél fel mindent?

Én 22 éves vagyok, de semmi pénzem sincs, alig támogatnak és örökölni se fogok sokat, mert tesómat jobban szeretik.



2021. ápr. 21. 13:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Semmit :/
2021. ápr. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
Soha semmit, csak lehúzást, élősködést.
2021. ápr. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%

Igen, teljes mértékben. Amíg le nem diplomáztam, teljes támogatást kaptam.

Aztán pedig segítséget a lakáshoz.


Remélem, nem leszek irigység tárgya.

2021. ápr. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
19 évesen érettségiztem évvesztesként, 16 éves korom óta diákmunkáztam. Ezzel a pénzzel és egy hátizsáknyi személyes holmival költöztem el otthonról érettségi után. Akkor láttam utoljára a szüleimet, mindent egyedül kellett elérnem. Piszok nehéz volt az első pár évben, kb. a hátsómon keresztül vettem a levegőt, annyit dolgoztam tanulás mellett, de sikerült.
2021. ápr. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
A szüleim elváltak. Anyám elvitte a lakást, minket utcára tett. Egyetlen fillért se kaptunk tőle. Apám próbált minket támogatni, erején felül, de sajnos ő is tönkrement. Magunkra maradtunk teljesen.
2021. ápr. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%
engem hal'istennek amiben csak tudnak, tamogatnak❤
2021. ápr. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
48%
Nem támogattak, de nem bánom, céltudatosabb és talpraesettebb lettem szerintem, mint amúgy lettem volna.
2021. ápr. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Metionin ***** válasza:
42%
Semennyire.
2021. ápr. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudtak támogatni semmivel. Mihelyt tehettem, én támogattam őket.

Mégis megvan mindenem, nem is kevés.

2021. ápr. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
55%
Semmit. 18 éves koromban elkezdtem dolgozni és én segítettem őket. Mindketten dolgoztak mindig is ne érts félre csak alacsony jövedelműek és sose várták el amúgy hogy adjak de én adok mert megtehetem. Ez a tesómat jobban szeretik dolog nagyon gyerekes mintha 12 éves lennél nem 22. Nőljél fel!
2021. ápr. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!