Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy nő segítséget fogad el a volt férje családjától? Elméletileg nem neki segítenek, hanem a közös gyerekeknek, de rajtuk keresztül a nőnek is könnyebb így anyagilag.

Figyelt kérdés
Egyébként a kapcsolat a nő és a volt férj családja között semleges, inkább rossz, olyan szempontból, hogy nem kedvelték sosem a nőt (olyasmik miatt pl, hogy vegetáriánus, a stílusa miatt - elég csendes, visszahúzódó természetű). Emiatt sosem volt szimpatikus a férfi családjának, annyira nem is tartották a kapcsolatot, de a gyerekek miatt nem akarják, hogy rossz helyzetbe kerüljön.
2022. márc. 15. 10:33
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
95%

"Azért ha egy nagy húsevő családba (ahol a lényeg a hús, a köret maximum krumpli, mint szükséges rossz. Évente disznóvágás, stb) bekerül egy vega, azért az okot ad arra, hogy kinézzék maguk közül"


Fú, de proli család. Mióta ok a kinézésre az, hogy mit eszik a másik, te jó ég, hát mit érdekel?

2022. márc. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Saját privát dolga.
2022. márc. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
3%
Exem volt felesége is ìgy volt, exanyósèktól ezt kapott, exsógornőtől amazt kapott, a kölkeire hivatkozva végigpumpolta azokat, akikhez már semmi köze sem volt. Amikor bezzeg èn kértem volna, akkor nekem nem adtak, gondolom, mert èn nem fialtam oda nekik. Am nem voltam ŕászorulva, csak, gondoltam, ami amoda járt, az nekem is, aztán pofira estem.
2022. márc. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
63%

33 ilyen irigy embernek nem csoda hogy nem adtak. Ki kell érdemelni viselkedéssel, el vagy tévedve de nagyon.


Kérdező, tehát te vagy a vilt férj új nője... Így egy kicsit más színt kap a kérdésed. A férj mivel a gyereke, köteles támogatni a gyereket. A nagyszülők meg hadd döntsék el maguk, segítenek e vagy sem. Ez tényleg nem tartozik rád. Ha valaki olyan pasival jön össze, akinek előző kapcsolatból vam gyereke, az tudja ezt elviselni.

2022. márc. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
34%
34, tudtommal ha az egyiknak adtak, akkor illet volna a másiknak is, am meg mire irigykedjek, megvan ami kell. Exem volt felesége a félredugással érdemelte ki biztos. Te vagy eltévedve.
2022. márc. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%

Elég büdös parasztok hogy kinézték amiért vega, meg visszahúzódó. Mondjuk nem azért, de biztos látta a pasin hogy inkább a tirpák családjához húzódik. (na meg hogy ő maga is egy tirpák)

Nem lehet túl értelmes ha ilyennek szült gyereket. Jól elbaxta az életét.

2022. márc. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!