Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szakította már meg családtagga...

Szakította már meg családtaggal a kapcsolatot? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés

2022. márc. 26. 10:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
88%
Az egész családom, bár nem olyan hatalmas családról van szó. Túl sokszor hasaltam már el az életemben miattuk, és ezt nem hagyom többet. Mióta nem nekik pattogok, azóta rendbejött minden. AMióta nem hallgatom a sértegetéseiket meg az így szeretlek úgy szeretlek de azért kitagadlak játszmáikat, azóta lelkileg is sokkal felszabadultabb lettem. Nehéz volt az érzelmi leválás, de életem legjobb döntése volt.
2022. ápr. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
81%

Anyuval és testvéreivel, unokatesókkal, nagyszülőkkel.

Tehát Anyu részéről az egész családdal. Nem bántam meg.

Azóta egészséges boldog életet élünk.


Sőt, a feleségem szülei is elég mérgezőek. Most ők jönnek.

Az ember csak akkor és úgy tud boldog életet élni, ha a rossz és a mérgező embereket kizárja az életéből. Lehet az családtag, apa, anya, testvér, bárki!


Az oka: anyu alkoholista, 4 évet szenvedtünk vele. Az egész család őt védte. A mamáék és a testvérek, stb. Mi lettünk beállítva hibásnak, hogy biztos miattunk iszik. Sok balhé volt. A feleségem terhes volt és akkor sem hagyta abba, sőt, a család olyan szinten mellé állt, hogy minket akartak kilakoltatni ( anyu testévrei )


Azóta megkaptam a fél házat a mamáéktól. Így osztottam a lapokat és hoztam lépéseket. Havi 200-ért kiadtam és mi élünk mint a kis királyok, csak máshol. Mivel anyu iszik, így lassan az egész ház eladó sorba kerül és majd veszek máshol egy nagy házat. Nekem így jó, nem fogok oda vissza menni a szemét emberek közé. :)

2022. máj. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!