Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Működött, mikor közeli rokonna...

Működött, mikor közeli rokonnal dolgoztál együtt? Ha nem, miért?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert 5. éve apám a főnököm, és kezd elviselhetetlenné válni.

Eleve nem túl közeli vagy jó a kapcsolatunk, és eléggé hirtelenharagú ember.


De ami az irodában fogadott, az kissé megdöbbentett: mérnökökről van szó, és mégis..apám üvöltözik sokszor (nem csak velem), csapkodnak, mindenkit fikáznak a háta mögött stb.

Apám képes azért üvölteni vörös fejjel, mert vki fel merészelte hívni ebédidőben/vezetés közben.


Ami még borzasztóan zavar, hogy mivel az apám, nyilván munkán kívül is találkozunk, és rám erőltet olyan dolgokat, mint pl. vezetés, amit utálok.

Ősszel valószínűleg felmondok, de azért érdekelne, h bennem van a hiba, vagy ez másnak sem működött.



2022. máj. 3. 18:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

En nem tudnam csinalni, angyali turelmed lehet.

Szerintem talan veled szemben amugy is tobbet megenged maganak, mivel az apad.

Nem lehet kellemes ember, meghatarozza a hely legkoret a stilusa.

2022. máj. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én még a sima házimunkát se tudom anyummal kettesben csinálni, nemhogy a rendes bejelentettet..
2022. máj. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
17%
Miért te mondasz fel? Mondjon fel ő.
2022. máj. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagynénémmel dolgoztam, fél évig bírtam. Ő protezsált be a céghez, (pont kerestek könyvelőt, és akkor már ne legyen idegen "az utcáról", megfeleltem, felvett a főnöke).

Utána pont ez a szemét p...csa támadott hátba (nagynéném). Azóta rokonnal SOHA.

2022. máj. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Rokonnal soha: Nem mintha fúrtak volna, csak nekem az hogy a család, és a meló összemosódjon, nem fér bele. Tartsuk meg a határokat hogy ne legyen fölösleges feszkó.
2022. máj. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is apummal dolgozom, ő a főnököm elvileg, de ketten csináljuk a céget. Néha kicsit sok, hogy sokszor egész nap együtt vagyunk, de amúgy nincs probléma. Teljesen rugalmas a munkaidőbeosztásom, ha a gyerekek miatt nem tudok dolgozni, nem gond, hisz számára is ők az elsők. Azt csinálom, amit szeretek. Néha vannak vitatkozások, de neki jó természete van, nem veszekszik, jó vele együtt dolgozni.
2022. máj. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Még középiskolásként dolgoztam apámmal/apámnak. Építész, behívott nyári munkára az építkezésre segédmunkára, ahol ő volt a főnök. De ő is alkalmazott volt ott, szóval nem tőle kaptam a fizetésemet. Jó szar megerőltető munka volt, de ezt elmondta ugye az első alkalom előtt. Működött, szerintem apám jó főnök, részemről meg csak lustasággal tudtam volna elrontani a dolgot, mert nem igényelt agytevékenységet az, hogy talicskázzam a betont.

Annyi volt az előnye, hogy nem kellett buszra várnom, ő kocsival járt, plusz ugye ő több építkezés között mászkált minden nap, aztán ha megállt valahol kaját venni magának, akkor hozott nekem is, úgyhogy erre sem volt gondom.

2022. máj. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Lassan két éve, hogy apámmal dolgozom, borzasztó. Soha többet rokonnal.
2022. máj. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ahány család annyi verzió vna erre, hisz léteznek családi vállalkozások is pl.
2022. máj. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk forditott a helyzet

En voltam a fonok es az unokatesom a beosztott.

Nem en hoztam oda, jelentkezett felvettek. Majd engem fel ev milva kiemeltek vezetonek. 4ev utan. O meg bevagta a hisztit emiatt.

Addig amig egy pozicioban voltunk normalis volt.


Nehez volt azaz 1ev mire elment gyesre aztan nem jott vissza.

2022. máj. 5. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!