Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Működött, mikor közeli rokonna...

Működött, mikor közeli rokonnal dolgoztál együtt? Ha nem, miért?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert 5. éve apám a főnököm, és kezd elviselhetetlenné válni.

Eleve nem túl közeli vagy jó a kapcsolatunk, és eléggé hirtelenharagú ember.


De ami az irodában fogadott, az kissé megdöbbentett: mérnökökről van szó, és mégis..apám üvöltözik sokszor (nem csak velem), csapkodnak, mindenkit fikáznak a háta mögött stb.

Apám képes azért üvölteni vörös fejjel, mert vki fel merészelte hívni ebédidőben/vezetés közben.


Ami még borzasztóan zavar, hogy mivel az apám, nyilván munkán kívül is találkozunk, és rám erőltet olyan dolgokat, mint pl. vezetés, amit utálok.

Ősszel valószínűleg felmondok, de azért érdekelne, h bennem van a hiba, vagy ez másnak sem működött.



2022. máj. 3. 18:59
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
8: Miért annyira borzasztó?
2022. máj. 5. 06:29
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Én egy ideig nagynénémnek dolgoztam a boltjában, suli mellett. Hát, nem volt egy leányálom. Sokszor a szabadidőmben/családi összejöveteleken is a munkáról beszélt nekem. Ha bármi sürgős közbe jött neki, behívott, és nem nagyon volt lehetőségem nemet mondani sokszor. Meg voltak még ilyen apróbb problémák, de szerencsére csak másfél évig voltam ott, jöttem el ahogy tudtam. Szerintem sok problémát szülhet hosszú távon, még ha jó is a kapcsolatotok. Lépj, ha tudsz minél hamarabb.
2022. máj. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
8-as vagyok: Gyakran nem kapok fizetést, kötetlen a munkaidő, tehát 14 órázhatunk is egy nap, ha úgy van, utána meg két napig semmi. Nagyrészt inkább személyes problémák miatt nem működik.
2022. máj. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Az expasim vàllakozásában dolgoztam az anyukájával, később pedig anyukája kávézójában is besegítettem. Nem volt más munkalehetőség, akkor még együtt voltunk a sráccal, segíteni is akartam (hulye fejjel majdnem ingyen vállaltam, de aztán csak adott egy nevetséges összeget érte)

Más ok miatt szakítottunk, rövid ideig maradtam, mert nem volt más munka kilátásban.

Inkább azt éreztem, nem akarnak vitát, de érezhető volt a feszültség (fáradtság, stressz miatt, akármi nyűgösség miatt, a végén meg mert már nem tartoztam a családhoz)


Barátnővel is dolgoztam, az se volt nekem jó: szintén nem akarsz vitatkozni, mindig tartani a hátad

2022. máj. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyik haverom az apjaval dolgozik. Akkor volt rossz neki mikor otthon lakott mert az ebednel is a munkarol beszelt.

En rokonnal nem dolgoznek es barattal sem ugy, ha egyikunk a masik felettese.

2022. máj. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámmal dolgoztam együtt évekig, én voltam előbb a cégnél, de úgy alakult, hogy anyukám a főnököm lett. Nem volt rossz, nagyon jól tudtunk együtt dolgozni, mondjuk mi amúgy is nagyon jó kapcsolatban voltunk mindig.
2022. máj. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!