Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Dolgoztál együtt már a párodda...

Dolgoztál együtt már a pároddal? Ha még nem, dolgoznál vele együtt? Kinek mi a véleménye róla?

Figyelt kérdés
2012. aug. 8. 15:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
Úgy gondolom, hogy a melót és a magánéletet elkell választani egymástól. Még családtaggal ill. közelebbi baráttal se dolgoznék együtt.
2012. aug. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi együtt dolgozunk másfél éve,itt ül mellettem 3 méterre.

Nagyon hasonlót csinálunk,segitünk is egymásnak.

Én jónak tartom,nem unjuk egymást,együtt is élünk.

2012. aug. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%

Én az egyik mobilszolgáltató call centerében dolgozom és elég sok pár van, akik ott jöttek össze, vannak, akik már házasok azóta. Aranyosak, látszólag minden rendben.


Én még nem voltam ilyen helyzetben, de nem hinném, hogy ez olyan jó dolog. Ha lenne lehetőségem, biztosan munkahelyet váltanék.

2012. aug. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, évekig együtt dolgoztunk, de most mindkettőnk talált egy másik munkát, így már nem fogunk együtt dolgozni... Nagyon rossz lesz, már hozzászoktam, hogy együtt vagyunk, nagyon jó volt így.
2012. aug. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

A volt párommal a munkahelyemen jöttem össze.Egy idő után nagyon kényelmetlen volt,nagyon sokszor odajött hozzám beszélgetni,ami el is vonta a figyelmemet a munkáról.

Még a főnök is rászólt,hogy ne zavarjon.Végül is nem ez volt az oka,hogy vége lett,csak az volt a baj,hogy a szakítástól függetlenül még egy munkahelyen dolgoztunk,ami viszont irtó kínos volt mindkettőnknek.25/N

2012. aug. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

együtt dolgozunk, itt ismerkedtünk meg

nem okoz problémát, okosan csináljuk, semmit nem hozunk be, hazavinni se nagyon, vagyis igyekszünk, de ez a nehezebb:) én ráadásul nagyon bizalmi poz.-ban vagyok, előbb tudok meg mindent, mint ő, de megbeszéltük az elején, hogy ehhez ezután is tartom magam, mármint, hogy beki se adok ki infót

kell hozzá egy fajta érettség, hogy így tudjuk kezelni, rengeteg jó oldala van amúgy, 1-2 hátrányt tapasztaltam eddig csak

2012. aug. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem, és nincs párom.

De dolgoznék vele együtt.

Sőt legjobb lenne közösen egy családi vállalkozást kitalálni, mert kiszámíthatóbb lenne, mint az állandó munkakeresés, amikor csődbe megy a biztosnak hitt munkahley...

33n

2012. aug. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
Egy munkahelyen dolgoznék vele, egy szobában, egy irodában kevésbé (főleg nem bosztott-alárendelt viszonyban, mert abból még balhé is lehet, ha az ember hazaviszi a munkaellentéteket). Nem azért, mert nem szeretem, de biztos nem tudnék úgy a munkára koncentrálni. Meg annak is megvan a romantikája, ha nem látjuk egymást 24/7, és örömmel egymás nyakába ugrunk utána, és mindketten elmeséljük a napunkat :).
2012. aug. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
fél évet dolgoztunk együtt de nem egy munkakörben, nekünk nagyon jó volt így.
2012. aug. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

ma 15:41 vagyok, mi 2 és fél éve egyébként:)) (már együtt is élünk)

28N

2012. aug. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!