Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Sógornőmet tényleg minden...

Sógornőmet tényleg minden lehetséges fórumon fel kellett volna köszönteni?

Figyelt kérdés
Mentünk, vittük a tortát, ajándékot, nem szoktunk nagyobb banzájt csapni. 50 éves lett, általában desszert, ital, ilyesmiket szoktunk ajándékozni. Mivel nagy a család, havonta van minimum egy ilyen alkalom. Adjuk át az ajándékot, hogy boldog szülinapot, erre elkezdett sírni, hogy nem köszöntöttük fel a fészbukon. Azt hittem, ledobom a tortát. Most komolyan, hogy lehet valaki ennyire gyerekes, összejön a család, őt ünnepeljük, de ez nem elég?

2022. jún. 2. 10:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Máskor nem kap tortát, hanem csak FB köszöntést, ha az ennyivel fontosabb neki.
2022. jún. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Röhej. Pláne 50 évesen.
2022. jún. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%

A büdös életben soha többé semmilyen módon nem köszönteném fel se névnapján, se születésnapján.

És tudomására hoznám, hogy elmebaját pszichiáter esetleg tudja kezelni, én laikusként biztos nem.


(Egyébként ha a helyedben lettem volna, én is majdnem eldobtam volna a tortát. Csak az tartott volna vissza, hogy bizonyára finom és én is enni akarok belőle. :DDD)

2022. jún. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez amúgy annyira szomorú. Neki az a fontos, hogy facebookon lássák, hogy mennyien köszöntötték fel. Tini koromban én is számolgattam, ma meg már örültem, hogy inkább privátban írtak sokan, nem az üzenőfalamra.


Nekem is van ilyen a rokonságban. Egy màsik rokon szólt, hogy miért nem írtam neki a facebookon. Mondom, "mert most ittvagyok és őt ünnepeljük??" Na azóta soha többet nem irok neki facebookon, csak élőbe köszöntjük fel. A többieknek pedig már mindenkinek privátban írok. Nem mondhatják, hogy nem írtam, csak ezzel nem tudnak menőzni, vagy nem tudom mi értelme van annak, ha nagyon sokan írnak valakinek.

2022. jún. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jövőre nincs torta, majd fb-n kap köszöntést meg egy torta emojit 🤷🏼‍♀️. Van akiknek az a fontos, hogy hányan írják ki neki, milyen sokan szeretik... Igaz, a nagyrésze csak amiatt tudja, mert jelez nekik, hogy xy-nak születésnapja van, de részletkérdés 😅.
2022. jún. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekes. Jövőre csak a Facebookon köszöntsétek!
2022. jún. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
97%

5


Mióta levettem faceról a szülinapi dátumomat, kb 3 ember köszönt fel privátban, előtte meg 50-en a falamon. Amúgysem voltam kíváncsi a köszöntésükre, azért állítottam le, de érdekes volt tanulmányként is, hogy amúgy mennyi ember ismer annyira, hogy tudja a dátumot face értesítő nélkül is. Hát ennyi. 3.

2022. jún. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
Jajj én letiltottam, hogy kiírja a Facebook a szülinapomat. Annyival jobb így.
2022. jún. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
Amióta nem vagyok a fácsén, azóta kb. csak a legközelebbi családtagjaim köszöntenek. Egyébként, ahogy öregszem, egyre kevésbé szeretem ünnepelni a növekvő számú születésnapokat...
2022. jún. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ledobtam volna a tortát, hogy jaj bocsi aztán küldtem volna egy Facebook tortát...
2022. jún. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!