Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Fiúk, lányok! Nektek volt már...

Fiúk, lányok! Nektek volt már olyan, hogy álmodtatok valami borzalmas dolgot fiatalabb tesótokról, vagy pl párotokról? Ha igen, elmondtátok neki? Többi lent

Figyelt kérdés
Én pl egyszer azt álmodtam, hogy végig kellett néznem, ahogy ketten megerőszakolják a húgomat és nem tehettem semmit. Kérlek írjátok le a korotokat, valamint az illető tesótok vagy párotok nemét és akkori életkorát, amikor az álom történt.

2022. júl. 8. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Nem egyszer álmodtam már, hogy megcsalt a párom :D álmomban elég borzalmasan érintett, de felkelve már csak mosolyogtam rajta. Volt már hogy azt álmodtam, hogy tesómmal szellemet láttunk a lakásban, az elég para volt mondjuk. Ekkor talán 12 éves volt öcsém. Uh meg egyszer azt álmodtam, hogy tesómnak leállt a szíve és be kellett rohannom a kórházba.. De már nagyon régen volt, szóval nem tudom mennyi idős lehetett, de arra emlékszem, hogy az álomban még kicsi volt, 4-5 éves.
2022. júl. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
AMennyi örültséget már összeálmodtam. :D
2022. júl. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Drakula ***** válasza:
100%

Azt álmodtam hogy anya eladott minket gyerek munkásnak.

Utána meg ilyen family guy introsan énekelt.

Csak rajta fekete volt a ruha, nem sárga.

2022. júl. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Egyszer álmodtam egy marhaságot 7-8 évesen régen. Az egy rémálom volt viszont már vicces. Szüleim és a tesóim szerepeltek benne és elmondtam nekik
2022. júl. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Én azt álmodtam, hogy a hugom házibuliban prostiként használják, miközben a barátnőmmel vagyok a másik szobába sötétbe, és egyszercsak benyitnak, felkapcsolják a villanyt és a hugom ül rajtam.
2022. júl. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!