Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek a családomnak van...

Szerintetek a családomnak van igaza, hogy ez így képembe vágják?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A családom az utóbbi időkben borzalmasan szereti az orrom alá dörgölni, hogy még nem volt senkim, és, hogy miért nincs.

Ezt úgy kell elképzelni, hogy rendesen kinéznek nekem embereket, hogy én kikkel lehetnék. Múltkor is, nagymamám és nagynénim valami rendezvényen valami ismerősük fiát "kinézték" nekem, miközben a csávó volt vagy 23-24 éves. Nos, ezzel csak az a baj, hogy én 16 vagyok.

Nyaraláson a nagybátyám kölzi velem, hogy van nekem egy fiú, "akivel össze tud hozni". Mondom, oké, és ezzel én most mit kezdjek? Tisztázzuk, én semmi ilyesmit nem kértem tőlük.

Még eset. Tegnap ülünk, szalonnát sütünk, valahogy feljött a téma, hogy lesz tűzijáték a közeli kisvárosban, mire megkérdeztem nagy izgatottan anyukámat, hogy megyünk-e, mire csak az volt nagy lekezelően a válasza, hogy: "Hány éves is vagy?". Nagybátyám meg: "Neked ennyi évesen, ilyen korban már fiúval kéne menni, vagy a barátnőiddel".

Nyaraláson is megjegyezték, hogy ha unatkozok, keressek magamnak valami fiút, akivel kimehetek. Hát, kössz, nem.

Nem tudom, szerintem 16 évesen még semmivel nem vagyok elkésve, de azért elég sz*r érzés, hogy ezt így folyamatosan az orrom alá dörgölik. Meg, hogy ők miket csináltak ennyi évesen.


Szerintetek igazuk? Vagy ti is így gondoljátok?



2022. aug. 12. 21:29
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
75%
A csaladod eleg gázak es tapintatlanok. De a szavaikbol az jon le h ne jársz el masokkal sehova es hasonlok. Es az o kis világunkban ugy tunik h elvesztegeted a fiatal korod amikor meg gondtalanul csinálhatnal relative mindent. Szarul esik tudom, de sainos nem tehetsz ellene semmit, ha csak nem kezdesz eljarni otthonrol. En ilyenkor elmegyek setalni es azt mondom talakoztam valakivel/valakikkel. Nagyon atlatszo, de neha jol jon. A kulonbseg annyi h beled ezt sulykolja bennem meg magatol erett meg az erzes szorongok tole, de a seta erre is jo. Merre lesz amúgy tuzijatek?
2022. aug. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
87%
Egyáltalán nem, főleg így, hogy csak 16 éves vagy. Ha mondjuk 10 évvel idősebb lennél és úgy nem lett volna soha kapcsolatod, akkor valahol meg tudnám érteni, hogy próbálnak segíteni a maguk módján, de így nem is értem minek erőltetik ennyire. Abszolút ráérsz, majd találsz valakit, ha te úgy érzed.
2022. aug. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
92%
Nálam is hasonló volt. Kb 13 éves koromtól kezdve anyám mindig próbált terelni, hogy fiúzzak már be. A barátnői, munkatársai fiaival folyton össze akart hozni, folyton beszélték is, hogy ha látják, hogy "dúl a szerelem köztünk", akkor nem állnak az utunkba. Egyikkel se tudott összehozni persze. Nem jöttek be, az alapján választott, hogy ha ő annyi idős lenne, neki ki tetszene, és a mai napig teljesen más ízlésünk van ezen a téren (szerencsére :D). Persze amikor meg már tényleg ott tartottam, hogy randizgattam, pasiztam, akkor már az volt a probléma, hogy fiúbolond vagyok, és anyám meg volt őrülve a tudattól, hogy talán már szexelek is.
2022. aug. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
90%
Na nekem meg pont fordítva volt. Apám mindenkit meg akart folytani aki rám nézett. :D De 17 voltam mikor komolyabb kapcsolatom lett. Semmiről nem vagy lemaradva.
2022. aug. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 entomologus_delirus válasza:
100%
Én 21 évesen hallgatom ezt. Csak nem tud érdekelni. Volt egy két kavargatásom, de semmi komoly. És nem érzem úgy,h ogy bármiről lemaradtam volna, nemhogy te. Majd ha úgy érzed eljött az idő, csakis akkor szabad belevágni. És persze te döntöd el, hogy kivel, nem kellenek ilyen kerítők hozzá.
2022. aug. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
95%

Ahelyett hogy örülnének hogy értelmesebb vagy mint sok korosztályodbeli akiknek az élete a kolbász körül forog.


nem, nem normális, beszélj a szüleiddel.

2022. aug. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
94%
Idióták - röviden és tömören.
2022. aug. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 NTBS ***** válasza:
94%
Nincs igazuk. Próbálj meg beszélgetni velük. Ha nagyon bántanak én szívesen meghallgatlak.
2022. aug. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
94%
Lányomnak 20 évesen lett az első kapcsolata ami most már lassan 1 éve tart. Nem értem miért kellene mindenkinek már tízen akárhány évesen kapcsolatban lennie. Egyébként nekem is volt egy ismerősöm, aki erre rakerdezett amikor lanyom úgy 16 körül volt. Alig tert magához, huledezett mikor mondtam ,hogy nincs neki fiuja. "Atya úr isten, ilyen is van! Az O lányának már 13 éves kora óta folyamatosan". Igen kellemetlen volt. Már ott tartottam elkuldom a... aztán elment. Utána sokáig nagy ívben elkerultem.
2022. aug. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

#11, igazából, tavaly még egyálatalán nem jártam ki. Nagyon kevés barátom volt, stb.

Most sincs sokkal több, tisztázzuk, de viszont mivel tavaly kezdtem a gimit, ezért több emberrel jóba lettem, akikkel eddig nem.

Szóval, ezen a nyáron már azért elég sokszor összejártam a barátaimmal, szóval azt se mondhatják, hogy soha nem megyek sehova.

2022. aug. 13. 08:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!