Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek a családomnak van...

Szerintetek a családomnak van igaza, hogy ez így képembe vágják?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A családom az utóbbi időkben borzalmasan szereti az orrom alá dörgölni, hogy még nem volt senkim, és, hogy miért nincs.

Ezt úgy kell elképzelni, hogy rendesen kinéznek nekem embereket, hogy én kikkel lehetnék. Múltkor is, nagymamám és nagynénim valami rendezvényen valami ismerősük fiát "kinézték" nekem, miközben a csávó volt vagy 23-24 éves. Nos, ezzel csak az a baj, hogy én 16 vagyok.

Nyaraláson a nagybátyám kölzi velem, hogy van nekem egy fiú, "akivel össze tud hozni". Mondom, oké, és ezzel én most mit kezdjek? Tisztázzuk, én semmi ilyesmit nem kértem tőlük.

Még eset. Tegnap ülünk, szalonnát sütünk, valahogy feljött a téma, hogy lesz tűzijáték a közeli kisvárosban, mire megkérdeztem nagy izgatottan anyukámat, hogy megyünk-e, mire csak az volt nagy lekezelően a válasza, hogy: "Hány éves is vagy?". Nagybátyám meg: "Neked ennyi évesen, ilyen korban már fiúval kéne menni, vagy a barátnőiddel".

Nyaraláson is megjegyezték, hogy ha unatkozok, keressek magamnak valami fiút, akivel kimehetek. Hát, kössz, nem.

Nem tudom, szerintem 16 évesen még semmivel nem vagyok elkésve, de azért elég sz*r érzés, hogy ezt így folyamatosan az orrom alá dörgölik. Meg, hogy ők miket csináltak ennyi évesen.


Szerintetek igazuk? Vagy ti is így gondoljátok?



2022. aug. 12. 21:29
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
20# na akkor szépen haladsz a saat tempodban :) helyes. Akkor nincs baj. Az meg h bezzeg a o idejukben ok mar csajozta pasiztak ittak szexeltek stbstb minden nap azt meg hayd rajuk. Mas vilagba es kozegben nottek fel. Most a te idod es a te eleted es ugy eld ahogy akarod esha neked igy jo fejre is allhatnak vagy fel is fordulhatnak se lesz ugy ahogy akarjak. Kitartast hozzájuk :)
2022. aug. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
17%
En elmennek veled tuzijatekot nézni ;)
2022. aug. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
93%
Aztán ha férfifaló lennél az lenne a baj. Amúgy az esetek zömében amikor kegyből össze akarnak hozni valakivel ott az van a háttérben hogy valójában az a másik szeretne magának téged vagy bárkit
2022. aug. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

#22, ez kedves tőled, így látatlanba is :).

#21, az én véleményen szerint akkor se lenne baj, ha mondjuk sose járnék ki. Akkor sem lenni semmi joguk ilyen kijelentéseket tenni. Én sem mondok véleményt olyannak, aki mindennap részegre issza magát a bulikon, mert tudom, hogy egyrészről nem érdekli, másrészről meg semmi közöm hozzá. Ne fájjon már nekik az, hogy én introvertáltabb vagyok, mint ők :).

2022. aug. 13. 17:03
 25/28 anonim ***** válasza:
87%
Vágj vissza, hogy azért mert ti már ilyenkor fehérmájú r*bancok voltatok, akik halálra keféltették magukat, még neked nem kell olyannak lenned.
2022. szept. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
A családod idióta. 18 vagyok est még soha nem volt párkapcsolatom. Nem vagy semmiről sem lemaradva.
2022. szept. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
87%

"az én véleményen szerint akkor se lenne baj, ha mondjuk sose járnék ki. Akkor sem lenni semmi joguk ilyen kijelentéseket tenni. Én sem mondok véleményt olyannak, aki mindennap részegre issza magát a bulikon, mert tudom, hogy egyrészről nem érdekli, másrészről meg semmi közöm hozzá. Ne fájjon már nekik az, hogy én introvertáltabb vagyok, mint ők :)."

Ezt jól megfogalmaztad és igazad van. Mindenki éljen úgy, ahogy neki jó, boldogságot okoz.

Nem kell senkinek megfelelni.


Nincs veled semmi baj, de ezt te tudod is. Nem vagy semmiről lemaradva. Te sem állsz oda eléjük és kérdőjelezed meg az ő döntéseiket. Minden ember egyedi, megismételhetetlen. Úgy vagy jó, ahogy vagy. Nekik ilyen a látásmódjuk sajnos, hogy nem tudják elfogadni azt, hogy neked van saját döntésed. Te fogod tudni és érezni, ha mondjuk szeretnél fiúzni. Ezt nem lehet erőltetni, mint ahogy semmi mást sem.


"... folyamatosan az orrom alá dörgölik. Meg, hogy ők miket csináltak ennyi évesen."

Azt kéne neki tudomásul venni, hogy az emberek nem egyformák. Valaki így él, valaki másképp. És nincs a világon ezzel semmi de semmi baj. ♡♡

"A legtöbben ítélkeznek afelett, aki másképp gondolja a létezést, világot, nőiséget. Egy dolgot kéne szem előtt tartani: élni és élni hagyni."

2022. szept. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat még egyszer!

#27, ez egy igazán szép válasz volt. Meg fogadom a tanácsaitokat, nem foglalkozom az ilyesfajta hozzászólásaikkal. Nem az ő dolguk, kész.

2022. szept. 16. 20:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!