Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Elhunyt családtag, rokon...

Elhunyt családtag, rokon háziállatával mit csinálnál?

Figyelt kérdés
A nővérem 1 hete elhunyt. A háziállata egy kígyó volt, ami még mindig az üres lakásában van. (Az egyik barátja megetette néhanyszor),de lassan csinálnunk kéne valamit az állattal. A nővéremnek fontos volt és szerette. Magunkhoz venni viszont mi is és a szüleim is irtózunk/félünk tőle és nem is tudjuk hogy kell gondozni. Egyenlőre az ismerősök közül sem jekentkezett érte senki. Mit kellene csinálni vele?

2022. aug. 20. 11:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Facebookon hirdesd, hogy elajándékoznád
2022. aug. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Facebook, esetleg egyéb allatotthont kérdezz meg. Vagy egzotikus allatokkal foglalkozó allatorvost. Talán allatkertben is befogadnák.
2022. aug. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%
Hát vagy erőt veszel magadon és gondozod (nem egy nagy valami) vagy pl vannak ilyen terrarisztikai csoportok és ott keresel neki új helyet.
2022. aug. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

3 vagyok.

Melyik megyében élsz?

2022. aug. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
42%
Én megtartanám. Mondjuk én nem irtózok a kígyóktól, viszont a gondozásukról nem tudok sokat, de szerintem utánanéznék, hogy egy kígyót hogyan kell gondozni, és ha nekem az menne, akkor megtartanám. Végső esetben pedig facebookon rengeteg csoport van, szerintem ott gyorsan fog akadni rá jelentkező.
2022. aug. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Metionin ***** válasza:
97%
Hirdesd meg terrarisztikás fészbuk csoportban, hogy örökbefogadható. Biztosan lesz rá jelentkező.
2022. aug. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%

#5

Milyen háziállat volt az, amit megettetek? :) Baromfi? Disznó, kecske, birka? Remélem nem valami hobbiállat vagy házi kis kedvenc.

2022. aug. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hirdesd meg, kínáld fel állatmenhelynek...
2022. aug. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
Nem hirdetgetném mindenféle jöttmentnek. Annál többet érdemel még egy kígyó is. Keresnék egy menhelyet, aki segít, esetleg állatkerttől kérnék segítséget az elhelyezésében
2022. aug. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Tuti van menhely ahol befogadnak iylesmit is.
2022. aug. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!