Mérgező család?

Figyelt kérdés

45 évesen eljutottam arra a pontra, hogy mérgező családom van...

Szüleim,testvérem egymástól függetlenül folyamatosan bántanak. Csesztetnek,hogy mit nem csinálok jól, mindenbe belekötnek,leszólnak, ha inkább távolságot választom emiatt,akkor az bajuk. Közben,mindenre ami jó körülöttem,irigyek. Hogyan lehet kezelni ezt a helyzetet? Tapasztalatokra, értelmes gondolatokra lennék kíváncsi.

Köszönöm szépen



#mérgezőcsalád #irigységacsaládban #rosszindulatacsaládban
2022. szept. 13. 15:52
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

10


Gondolkodom, hogy ez részedről tapasztalat, vagy egy "értelmes" segítőkész gondolat. Jaaaa,egyik se .... Csak okoskodás egy gyenge színvonalon,vagy talán maga is egy mérgező ember.


A többiek hozzászólását köszönöm szépen! Dolgozni fogok rajta

2022. szept. 14. 15:07
 12/12 anonim ***** válasza:
76%
Ja, rögtön mérgező vagyok, mert rávilágítok, hogy saját sorsod kovácsa vagy? Kihasználnak, és te tűröd, mi mást lehetne erre írni? Ha tényleg ennyire eleged lenne, lépnél.
2022. szept. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!