Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan hagytátok ott a mérgező...

Hogyan hagytátok ott a mérgező családotok?

Figyelt kérdés

Lelkileg mit éltetek át?..

Nehéz volt elindulni?



2022. máj. 5. 18:50
1 2
 1/15 anonim válasza:
86%
Mi a nehéz? Ki kell találni valamit amivel tudsz annyi pénzt keresni hogy el tudj költözni. Lelkileg pedig ha mergezo a csalad nem hiszem hogy problemat okoz elkoltozni.
2022. máj. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Pont hogy nehéz elindulni, mert a béka segge alatt van az ember önbecsülése. És hogy milyen költözés után: óriási megkönnyebbülés. Képzeld el hogy egész életeben fuldokolsz, és a szar környezetből kiszabadulva hirtelen normálisan kapsz levegőt. Hát ilyen lelkileg.
2022. máj. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én az apámmal nem beszéltem. Egyszer csak fellebbent a fátyol, hogy magamat tartottam illúziók között vele kapcsolatban. De mérgező volt. Írogatott, a családom többi tagja azt mondta, ezt nem csinálhatom, mert mégis csak az apám, de nem érdekelt. Nehéz volt, mert rossz gyereknek éreztem magam, de mindig felidéztem, miért is döntöttem így. Nem bántam meg.
2022. máj. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
9%
Megmérgeztem őket.
2022. máj. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
23%

Hát a mazochistáknak, akik szeretnek szenvedni, tényleg nehéz távozni.

Amúgy ki kell nyitni az ajtót, kimenni rajta és utána becsukni.

2022. máj. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
17%
És mi van azokkal, akinek a szülei hirtelen változtak meg? Ott van apum aki a legjobb apa volt régen, most már konkrétan utál minket és elviselhetetlen. Ott van anyum aki egyrészt mindent meg akar adni, másrészt nem fogad el és ok nélkül basztat néha lelkileg, veszekszik, nekem támad, nem fogadja el ha mentálisan kicsit is gyenge vagyok és stb... Nem érzem már itthon jól magam az az igazság, de bánt mert nem mindig voltak ilyenek és ha most lelépek az hálátlansag is lehetne vagy nem tudom :(
2022. máj. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%
na, megint egy okoskodó barom az ötös személyében.
2022. máj. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
9%
Kérdés manapság mi is a mérgező, mert ez már oylan szinten divat lett a nárcisztikus mellett, hogy mindenre rámondják.
2022. máj. 6. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
20%
Könnyen :)
2022. máj. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ferjhez mentem es külföldre költöztünk. De nem a leg jobb megoldas valakibe kapaszkodni, kerülhetsz pont olyan szar helyzetbe mint elötte voltal, vagy meg roszabba.
2022. máj. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!