Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogy mondjam el anyáéknak,...

Hogy mondjam el anyáéknak, hogy szeretném megismerni a nagynénémet?

Figyelt kérdés

Anyának van egy húga, akivel senki nem tartja a kapcsolatot a családból. Bevallotta,hogy leszbikus, és ezért, de anya azt mondta soha nem volt szoros a kapcsolatuk, amúgy se nagyon foglalkoztak egymással. Külföldön dolgozott, a felvállalós "incidens " óta úgy tudom itthon sem volt.

Még kissebb voltam amikor elment, olyan 7-8 éves, de emlékszem rá valamennyire, de nyílván újra meg kellene ismernünk egymást.

Szóval én szeretném vele felvenni a kapcsolatot, de nem nagyon tudok róla semmit ezért anyától vagy nagyiéktól kéne elkérnem az elérhetőségét. Hogy mondjam ezt meg anyának?

18/L


2022. okt. 7. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
98%

Anyu, mostanában eszembejutott a nagynénim/hugod, akit nem láttam 10-11 éve, és szeretném felvenni a kapcsolatot vele, és megtudni, hogy hogy halad az élete.

Mi a neve/száma/stb?

2022. okt. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem facebookon biztos megtalálod aztán ott ráírsz. A nevét csak tudod.
2022. okt. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

2 vagyok

És ha ott beszélgettek akkor utána ráérsz elmondani nekik. Mert ugye az sem biztos hogy a nagynéni szóba akar veled állni.

A család meg majd azt fogja hinni hogy te is leszbi vagy azért akarsz vele ismerkedni.

Szóval ha megtalálod facebookon, jó fej, szóba áll veled, akkor ráérsz utána felhozni.

2022. okt. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen néven van fent, ha beírom a nevét sok találatot kiad, de amiket eddig átnéztem egyik sem lehet ő, mert a legtöbb férjjel, gyerekkel van fent, van amelyik túl fiatal hogy ő legyen. De ha köztük is van nem ismerem meg, mert nem láttam róla fényképet, az arca meg annyira nem rémlik, hogy ennyi év után felismerjem.
2022. okt. 7. 16:17
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Akkor csak a kérdezés marad, csak elárulja.
2022. okt. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan tényleg senki sem tartja vele a kapcsolatot? Én mielőtt rákérdeznék, szétnéznék facebookon a rokonaim ismerősei között is, hátha valakinél be van jelölve. Ha anyukád húga, valami hasonlóság lesz köztük, illetve névvel is, hacsak meg nem változtatta.

Hogyha nagyon úgy tűnik, hogy anyukád nem akarja, hogy felvedd vele a kapcsolatot, amit gyanítom így is van, hiszen egyébként nem lenne itt ez a kérdés, akkor kitalálhatsz valami körítősztorit, pl. a suliban azt kaptad feladatnak, hogy interjúvolj meg olyan személyeket, akik külföldön jártak, és erről eszedbe jutott a nagynénéd blabla.

Vagy csak kérdezd meg tőle egyik este, kerek perec, hogy téged ő érdekel, szeretnéd megismerni, hiszen mégiscsak a családod, leszbikusság ide vagy oda.

2022. okt. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
94%

Nem igazán értem, hogy mi a fenét akarsz egy olyan rokontól, akivel a leszbikusságtól teljesen függetlenül sem volt anyádnak semmi kapcsolata?

Mert ha valaki keresi az anyját, apját, testvéreit, azt meg lehet érteni, na de egy semmilyen nagynénit? Minek?

2022. okt. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!