Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit gondoltok erről a családi...

Mit gondoltok erről a családi helyzetről?

Figyelt kérdés

Édesanyámnak én vagyok a kisebbik gyermeke, édesapámnak a nagyobbik (leszek). A szüleim elváltak egy ideje és apukám oldaláról öcsém lesz. Anyukámmal élek, van egy nővérem is anyukám részéről, de ő külföldön él az apukájával, életemben 3-4 alkalommal találkoztam vele. Most fordult meg a fejemben, hogy akkor én mi vagyok? Középső gyerek? Legnagyobb? Legkisebb? 20 vagyok és világ életemben egyedüliként nevelkedtem. De nem vagyok egyedüli gyerek, segítsetek már, hogy mit gondoltok erről a helyzetről.


20/L



2022. nov. 9. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Attól függ , honnan nézed.
2022. nov. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Azt, hogy semmi értelme ezen agyalni.
2022. nov. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Egyedüli gyerek vagy egy kisebb és egy nagyobb feltestverrel
2022. nov. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem csak középső vagy mivel még ha féltesók is mégis van egy nővéred meg lesz egy öcséd.
2022. nov. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

Attól függ, hogy ki kérdezi.

Ha öröklésnél vagy valami hivatalos helyre kell az adat, akkor középső gyerek vag, 2 féltestvérrel.

Ha valami pszichológia beszélgetéshez kell, akkor egykeként nőttél fel.

2022. nov. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Sorrendet nyilván hozhatod születési dátumok szerint de kb ennyi.
2022. nov. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Én a helyedben középsőnek titulálnám magam de kinek mi
2022. nov. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Karinthy Frigyes írta, hogy a feleségének a fia, Karinthy fia és a közös fiuk játszottak a másik szobában. Égtelen kiabálás, csetepaté. Böhm Aranka:

-Frici, nézd meg, mit csinálnak!

Mire Karinthy

-A te gyereked meg az én gyerekem veri a mi gyerekünket.

😂

2022. nov. 22. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!