Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Más családban/rokonságban is...

Más családban/rokonságban is szívják egymás vérét a nők?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a nők hagyományosan egymás ellenségei, de rokonságban, pláne különböző életkorban miért kell egymás alá tenni.
2022. dec. 5. 09:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
88%

Nem csak a nők.

Az én felmenőim, oldalrokonok paraszti származásúak és őszintén szólva nagyon nagyon buták. Emiatt a konfliktus megoldásaik is primitív. Rengeteg a gerjesztett, felesleges, értelmetlen konfliktus volt, és van is.

Én már nem foglalkozom velük, sokkal jobb életem van nélkülük.

2022. dec. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
90%
Ez elég gyakran így van.
2022. dec. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem
2022. dec. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nálunk inkább a férfiak szoktak összebalhézni a politikán, a nők meg békítenek. Nehéz, mert nekem is van véleményem a dolgokról, de annyit nem ér az egész, hogy pl a férjem halálosan megsértődjön a 70 éves nagyapjára (és fordítva), úgyhogy magamban tudtom tartani.

Ha nem a politika a téma, akkor meg mindenki jól elvan egymással, férfiak is, nők is.

2022. dec. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!