Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Olvastam egy pár válaszban...

Olvastam egy pár válaszban hogy mennyire elfogadott az egymás előtti pucéron mászkálás egyes családokban. Testvérek, szülők, minden szégyenérzet nélkül. Csak nekem tűnik annyira betegesnek?

Figyelt kérdés
2019. febr. 21. 19:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%
Gondolom nem, én nem vagyok nudista és nem mászkálok pucéran a család előtt, de nem is tartom betegesnek. Mit lehet betegesnek tartani egy teljesen természetes állapoton?
2019. febr. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%
Leszállnátok már erről a témáról végre? Milliószor meg lett már beszélve. Sokaknak ez tabu és semmi körülmények között nem mutatkoznának még csak fehérneműben sem egymás előtt. Másoknak meg teljesen normális kirohanni a zuhanyzóból csupaszon. Tegyünk már erre a hülye mások után való leskelődésre pontot. Nem, nem vagy egyedül, de mindenki konkrétan lesz.rja mit gondolsz, mert aki csupaszon jár otthon, az ezután a kérdés után is ezt fogja tenni.
2019. febr. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
77%
Van akinek az, van akinek nem. Én édesanyámmal a mai napig nem szégyenlősködünk egymás előtt,pesig 26 éves nő vagyok.
2019. febr. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%

miért lenne beteges? a nudisták naturisták nem így gondolják.

A meztelenség nem feltétlen = a szexualitással mert akkor tényleg beteges lenne.

VAn akit zavarna (többek közt engem is ) , de fogadjátok már el mások szemléletét is.

2019. febr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
79%

Csak a te kedvedért kérdező, én már voltam bent húgommal, miközben fürdött... Biztos nagyon beteg lehetek. :/


F

2019. febr. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
75%

Nemcsak neked, vannak még hozzád hasonló gyökerek, akik mások teljesen természetes szokásain köszörülik a nyelvüket.

Mi sem nevezünk téged prűdnek, te se hívj minket betegesnek.

2019. febr. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%

Nem csak neked, valószínű vannak még páran.

Nálunk ez természetes.

2019. febr. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
78%

#7:

Ahogy alattad is.

2019. febr. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
7-eske,akkor jó hogy nem írtam ki a teljes kérdést.
2019. febr. 21. 20:03
 10/22 anonim ***** válasza:
59%
Beteges vagy kérdező.
2019. febr. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!