Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Rokonságban, ha az apja,...

Rokonságban, ha az apja, anyja és a tesója is egy szemétláda, azért lehet az illető jó ember? ( mindenki felnőtt )

Figyelt kérdés

2022. dec. 5. 10:41
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Ha mindenki másról tudod hogy szemétláda, akkor az illetőről hogyhogy nem tudod milyen?
2022. dec. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Senki nem a csala´dtagjai kópiája.
2022. dec. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Igen! Egy ismerős családban 6-ból 3-an nagyon rendes, normális emberek.
2022. dec. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Lehet, de őszintén, az a ritkább. Ebben a közegben élt egész életében, itt tanulta meg az emberi kapcsolatokat. Minimum, hogy betegesen bizalmatlan lesz, legfeljebb az elején jól álcázza. Az ilyen mellett lehet olyan életed, hogy örökké bizonyítgatnod kell, hogy te nem hazudsz, te nem csalod meg, te nem vered át. De mondom, ez is csak lehet. Szakképzett ember sem tudná fixen bejósolni.
2022. dec. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, bár jó esélye van hogy ezt szokta / tanulta tölük ő is.
2022. dec. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindkét szülőm csóró, tanulatlan primitív alkesz volt, 4 foggal a szájában, szociális élet nélkül. Ebben nőttem fel. Szerencsére az ellenkezője lett belőlem felnőttként, rendezett életet élek, pont azért, mert azt láttam otthon, hogy ez hova vezet és milyen ember nem akarok lenni.
2022. dec. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálunk mindenki hazug, kétszínű, képmutató gyökér.


Én egyenes, őszinte (bármikor bárkivel) vagyok, mellesleg kb nem is tartom a "családdal" a kapcsolatot.

2022. dec. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Most őszintén? Szerintem nem. Ott nőtt fel ő is, lehet van eltérés a jellemében, de az alapok azonosak.
2022. dec. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%
Én azt hittem, hogy lehet, de csak kb 10 év után jött elő nála az amit a szüleitől látott, elég döbbenetes volt és ha újrakezdhetném az életemet nagyonis figyelnék arra, hogy a szülők milyenek.
2022. dec. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!