Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Meghívnál karácsonyozni a...

Meghívnál karácsonyozni a felnőtt gyerekedet úgy, hogy az év elején kiderült róla, hogy HIV-es?

Figyelt kérdés
Sok pici gyerek is lesz itt, unokák, a testvéreim gyerekei és unokái, illetve idősek is lesznek.

2021. dec. 22. 12:40
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
90%

Mivel nem kerül szexuális kapcsolatba senkivel, akár meg is hívhatnád.

Viszont a HIV az immunrendszert zabálja fel. Ha őt meg akarod védeni,

akkor megbeszéled vele, hogy az életébe kerülhet, ha elkap valamit. A hagyományos influenza is életveszélyt jelenthet neki.

2021. dec. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
99%
Igen, mert a gyerekem.
2021. dec. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim válasza:
96%
Az AIDS manapság már nem egy rettegett betegség, ha szedi a gyogyszereit,akkor 0%-ban fertőz és neki sincs semmi tünete. Gondolom az oltásokat felvette,így persze hogy meghívnám
2021. dec. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
98%
Ha kezelteti és szedi rendszeresen a gyógyszereit miért ne hívnád meg? Ha a saját családja is kitaszítja karácsonykor kire támaszkodjon?
2021. dec. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
88%

1-es, pont a te tudatlanságod szüli manapság az előitéleteket...

akkor beszélj valamiről, ha van róla fogalmad...

manapság ha HIV-ed van, és szeded az antivirális gyógyszert, akkor nem tudsz fertőzni, és ugyanolyan hosszú életed lehet mint bárki másnak

2021. dec. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
99%
Természetesen igen.
2021. dec. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
100%

Meg, mert tudom, hogy hétköznapi érintkezéssel nem terjed ez a vírus.

De ha nem tudnám, utána néznék, vagy orvost megkérdeznék erről.

2021. dec. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
99%
Persze, hogy meghívnám. Nálatok családi tömegszex a program, vagy miért kérdés ez?
2021. dec. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
100%
A HIV azt jelenti hogy időben diagnosztizálták. Gyógyszeres kezelést kap. Gyengébb az immunrendszere az átlagnál ami kicsi para, főleg a pandémia alatt. Azért én úgy tudom már elég jól kezelik a dolgot, de én csak valami 10 évvel ezelőtti random felvilágosító videóból tuudok a témáról. Ha érdekel érdemes utánaolvasni. Ő biztosan jobban tudja mi a helyzet, beszéld meg vele.
2021. dec. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
99%
A HIV nem fertőz olyan egyszerűen mint ahogy sokan gondolják. Mint ahogy egyes válaszoló is megírta hacsak nem kerülsz szexuális kapcsolatba valamelyikkel( ami nonszensz). Illetve a fertőzött személy nem vágja meg magát és folyatja a vérét mindenre(ami megint nonszensz)akkor simán meghívnám. Egyébként 2021 van, mindenhol elfogadott a maszk, kesztyű használata. És nagyon eredményes gyógyszereket tudnak már adni HIv-re, ami képes az immunrendszert annyira felerősíteni, hogy nem is látszik az illetőn hogy "beteg". (És igen van barátom aki HIV pozitív, 10 éve szinte napi szinten találkozom vele, soha nem kaptam még el tőle semmit, se ő tőlem)
2021. dec. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!