Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Férjem el akart menni a...

Férjem el akart menni a családjához, pár napra. Összevesztünk azon hogy hány napra.?

Figyelt kérdés
Ö azt mondta menjünk öt vagy több napra, én meg azt hogy elég kettő harom max. Én unatkozom ott nagyon. Az ő családja, ő kötődik jobban. A masik, ha ott vagyunk naluk egy (masik varosban), ő el megy egyedül meglatogat par embert, be megy a városba szét nézni, engem sosem hív magával, én maradjak ott naluk. Szóval tegnap mentünk volna de mivel balhé volt lemondtuk. Erre ma azt mondja nekem, hogy mondta az anyjának, hogy én utálom őt, az anyukáját ...mondjuk ilyenről szó sem volt, a 16 év alatt volt pár surlódás, nem mondom, de így letámadni nem gondoltam, hogy képes lesz. Mit tegyek ha igaz az egész családja ellenem lesz. Külföldön élünk.

2022. dec. 29. 22:39
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
21%
Váljatok el vagy vállaljatok gyereket, hogy ne unatkozz.
2022. dec. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
94%
mért mész vele ha nem szeretsz ott? az nem megoldható hogy te otthon maradj vagy esetleg elmenj wellnessezni/saját családhoz?
2022. dec. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
93%

"Ö azt mondta menjünk öt vagy több napra, én meg azt hogy elég kettő harom max."

A többit is mondtad neki, amit ide leírtál, vagy csak ennyit?

2022. dec. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
78%
Jó nagy szarkavaró a férjed. Már ha igaz a sztori egyáltalán.
2022. dec. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
86%

Debilek vagytok, össze vagytok nőve? Te maradj 2 napra vagy nulla napra vagy ahányra akarsz, ő meg ahányra ő akar.

Vagy nem bírsz egyedül vonatra ülni? Kísérgetésre szorulsz?

2022. dec. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
3.Igen mondtam, neki azt is hogy amig ott vagyunk nem erdekli, hogy nekem jó e. Nekem nincs sok közös témam a csaladtagjaival, pusztan formalis a kapcsolat közöttünk. Az is felmerült, hogy menjen egyedül, de ő megsertődött ezen. A gyerekeknek sem volt kedve menni, egy hónapja voltunk legutóbb beteg latogatason. Es a másik, hogy mindig adhock jelenti be, hogy most akkor egy óra múlva indulnánk. Ez nem tetszik nekem, mert pont előtte vasaroltam be, tejtermeket, felvagotatt ami megromlik par nap alatt, meg szeretek előtte mondjuk lefürödni, bepakolni, elpakolni ami nem öt perc. Az a gond, hogy az ő szemében valami rigolyás p. szerepkör lehet az enyém akinek soha nem jó semmi. :) Meg ha ott vagyunk nincs kimondva nyiltan de segiteni kel a főzesben, mosogatasban, amiben tudok, a ferjem addig elmegy kavezni masokhoz. De ez a legkevesebb, inkabb az unalom a legnagyobb erv. De nem értem miert kell ezert ekkora cirkuszt csinálni belőle. Most nem tudom mi a jobb, ha hallgatok, vagy fehivom az anyukajat, es tisztázom a helyzetet, bár ki tudja egyáltalán hinne e nekem. Nem is tudom bele vagyok fáradva. Én a nyugit szeretem, alkalmazkodni tudok, de meg vannak a határok meddig.
2022. dec. 29. 23:13
 7/31 anonim ***** válasza:
80%

én felhívnám az anyját, megmondanám hogy mért nem szeretek oda járni. elmondanám hogy úgy érzem nem sikerült megfelelő kapcsolatot kialakítani, lehet hogy ezek után jobban próbálkozna hogy jól érezd magad.

De viszont ha az én férjem kezelne így, nem mennék vele. Ha elvár tőlem ilyesmit akkor én is elvárom hogy előtte legalább pár nappal szóljon róla, vagy ne kérje hogy az egész család menjen vele.

2022. dec. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
94%
Felnőtt testbe szorult hisztis gyerek a férjed. Ne foglalkozz vele, tényleg mondott-e ilyesmit az anyjának, legalább megúsztad, többet nem kell odamenned. Ha megint cirkuszol, hogy menjetek, nyugodtan kérdezz rá, mit képzel, te ezek után még hajlandó lennél az anyjáékhoz járni?
2022. dec. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
5.Nem kell kísérgetni, nem vagyunk összenőve sem, nem én kötözködtem vele. Azt mondam, hogy szerintem ők sem örülnek ha oda állítunk négyesben öt vagy annál több napra. Etetni sem könnyű pár napig egy családot. Ezen aztán végképp besértődött. Azt kérdezte erre, hogy csak nem büdösnek találom a lakásukat? Erre nem reagáltam. Akkor elkezte mondani, hogy az ő anyja jobb nagymama mint az en anyukam volt (igaz ő nem érhette meg azt). Erre sem mondtam semmit, mert ez gusztustalan. Lehet, hogy valójaban unja az egész kapcsolatunkat, már nem tudja mivel kössön belém, vagy azt akarja, hogy ott hagyjam azért provokál. Nem tudom, de ennek nem lesz jó vége, ha így haladunk.
2022. dec. 29. 23:27
 10/31 anonim ***** válasza:
7%
Egyszer belefér nem?
2022. dec. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!