Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Összevesztem az unomatesómmal....

Összevesztem az unomatesómmal. Hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés
Unokatesomm a legjobb baratok vagyunk. Szuleim 2 eves koromban elvtak es. 2hetente jarom apumhoz. Ott lakik uncsitesom is. Imadjuk a kutyakat. Kozosen terveztuk a jovot,hogy ha majd felnovunk. Kutyasuliban fogunk dolgozni ,megbeszeltuk,hogy milyen kutyaink lesznek es ,hogy melyik faluban fogunk. lakni. Van egy regi ovis baratja. Mostanavan sokat skypeolnak. es sokszor lepattint miatta. Ezt mar tobbszor is szova tettem neki szemelyesen ,de azt mondta ,nem kell aggodnom,en vagyok es leszek is a legjobb baratja. De amikor nemreg elfelejtette ,a delutanra megbeszelt bicózast. nagyon felidegesitett. Masnap irtam neki messengeren,hogy mier pattint le mindig. es meg o volt felhaborodva.. Tudni kell rola,hogy nagyon szotfogad az anyjanak ,tulsagosan is. "Ne menjetek a tanya fele biciklizni" Ne csinald ezt ,ne csinald azt.... Nem kotekedett soha, nem mert soha beszolni masoknak. Es nekem plyanpmat irt ,hogy "kuss" " te nekem ne pofazz"... Mondtam neki,hogy vegye fel a telot (mert hivtam) es mondja,hogy nem akarja hallani a hangom. mondom vagy csak nem mered.felvenni,es majd kereshet ha bocsanatot kert. Mondtam neki ,hogy en nem fogom vele lakni. Es azota nem beszeltunk. Mi a velemenyetek? Mit tegyek?
2016. aug. 30. 11:52
 1/7 A kérdező kommentje:
*olyanokat irt,hogy kuss.
2016. aug. 30. 11:54
 2/7 anonim ***** válasza:

Pár nap és kibékültök! Ha segítséget akarsz kérni, akkor apukád, nagynénéd/nagybátyád biztos segít.

Hány éves vagy?

2016. aug. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
14/L
2016. aug. 30. 12:11
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hűha. Érett 14 éves..

De,, ha mással akar lenni legyen. Ha szüksége van rád, mint barátra akkor úgy is megkeres. Ne erőltesd, felesleges.

2016. aug. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
szerintem is folosleges.. koszonom a valaszokat. #1 az umcsim anyjat nem nagyon szeretem,mert.apumat mindennek elhordta,ill. benne volt a keze nehany szakitasba.. tele tomi a fejet az uncsimnak... "miskolc. prima hely,oda kell koltozni" ,meg hasonlok.., koszii a valaszokat meg egyszer :))
2016. aug. 30. 12:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Te vagy a domináns kettőtök közül akkor, úgy tűnik. Meg az is, hogy te szerintem nagyon tapadsz és elnyomod őt, uralkodsz rajta. Simán lehet, hogy ebből elege van. Már miért ne lehetne más barátja is rajtad kívül? Neked nincsenek más barátaid? Ha nincsenek, elgondolkodhatnál azon, hogy nem-e benned van a hiba. De legalább nem berúgós, hűdenagylányvagyok-féle 14 éves vagy, hanem csak egy gyerek. Egy önző gyerek.
2016. aug. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon sok baratom van. Sott. o pont azzal a problemaval kuzd,hogy nincsenek baratai a suliban,ahova jar. En szinte az egesz iskolaval nagy baratsagba vagyok,csak o a legjobb barim. vagyis volt...
2016. aug. 30. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!