Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit szólnál ha a sógornőd a...

Mit szólnál ha a sógornőd a gyerekeidnek néhányszáz forintos gumifigurákat adna karácsonyra és szülinapjukra is, a legjobb barátnőjének pedig 75 ezer forintos ajándékot adna születésnapjára?

Figyelt kérdés
2023. jan. 29. 13:07
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
86%

Nem túrkálnék más pénztárcájában.

Nem várnám el mástól, hogy költsön a gyerekeimre.


Pláne nem lenne pofám bírálni a kapott ajándékot.

2023. jan. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
45%

"ilyen értékben nem szokás a baráti ajándékozás. Kivéve milliomoséknál"


Hát szaros 75 ezer Forint ma már nem a "milliomosék" kategória... :D


Főleg a mai világban ahol egy délutáni bevásárlás 10 ezer.


Ha odaadja az 5 éves iPhone-ját az már többet ér... :D


Gondolom nem minden nap ad neki ilyen értékben ajándékot, a hátterét meg nem tudjuk, hogy miért kapott annyiért amennyiért, azt sem tudjuk, hogy mit.


Megmondom őszintén én a baráti társaságomra szívesebben és többet költök, mint a családra, rokonokra akikkel egy évben egyszer találkozom.

2023. jan. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
85%

Gyerekként imádtam a gumifigurákat; azok voltak a kedvenceim.


Az meg tökre nem érdekelne, hogy másnak mit ad.

2023. jan. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
70%
Ne foglalkozz vele. Megvan az oka, és nem köteles megmagyarázni, mert semmi közöd a barátnőjéhez. Lehet, hogy kölcsönös ez a szokás, ahogy már írták. Vagy esetleg több is van köztük, mint barátság. Ő dolguk. Fú, nálunk a munkahelyen a karácsonyi ajándékot szokták szinte azonnal megnézni neten, hogy mennyi az értéke, aztán húzzák a szájukat, hogy csak 40 ezer! B@szod, a legtöbb munkahelyen nincs is ajándék. 600 büdös paraszt között kell dolgoznom, akik mind többet keresnek nálam, és mégis ilyenek. Az olyan fajta, aki kinevet, ha olyat mondasz, amit nem ért, vagy kinevet, ha segíteni akarsz neki a szaktudásoddal, vagy kinevet, ha látja, hogy tanulsz valamit. Nehéz elviselni őket.
2023. jan. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
84%
Na, kérdező itt is bedobja a fröcsögést kiváltó kérdést, majd elegánsan balra el.
2023. jan. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
83%
Nem érte el a célját...
2023. jan. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
80%
Momdjuk ilyenkor szoktak új gumicsontot bedobni, amivel bizonygatja milyen "szemét" a sógornő.
2023. jan. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
92%
Azt, hogy a sógornőd nem komál titeket...
2023. jan. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
13%

30.


Na, ennek a mentalitásnak is megvan a hely. Úgy nagyjából azon a környéken, ahol az újszülöttnek 40 grammos aranykoronát készíttetnek a szülők, a kis Dzseniferke királynő lesz rögtön.

2023. jan. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
72%

Heee?


Hát azt írta, hogy barátnők között belefér a 75ezer... mi a tököm meglepő ezen? Én is adtam meg kaptam is ilyen ajándékot.

2023. jan. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!