Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit szólnál ha a sógornőd a...

Mit szólnál ha a sógornőd a gyerekeidnek néhányszáz forintos gumifigurákat adna karácsonyra és szülinapjukra is, a legjobb barátnőjének pedig 75 ezer forintos ajándékot adna születésnapjára?

Figyelt kérdés
2023. jan. 29. 13:07
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
0%
Sok álszent ember.... biztos nem érdekelne titeket hagyjuk már.Hazudtok mind!
2023. jan. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
0%

45-ös, te nagyonhülye, azért írtam, hogy egyszem unokahúga, mert itt valakik taglalták az elején, hogy ha van egy rakás gyerek a családban, nem vehet mindnek párezer forintos cuccot.

Itt nálunk csak nekem volt pici gyerekem (nagy sem volt máshol sem a famíliában).

2023. jan. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
0%
Pár évvel később Marge néni karácsonykor állított be, Dudleynak egy komputervezérlésű robotot ajándékozott, Harrynek egy doboz kutyakekszet…
2023. jan. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
8%

Én még mindig nem értem azt, hogy ha a kérdezővel tapló a sógornője, akkor ő miért köteles nagyvonalú lenni a sógornő gyerekeivel.

Ha ezt úgy valaki elmagyarázná.

Persze tudom, itt a gyk-n mindenki több tízezer forintos ajándékot vesz a testvére gyerekének akkor is, ha az övé kap fordított esetben egy sportszeletet, már csak ilyen a gyk. közönsége, nem?

2023. jan. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
18%

55.


Jó, de a gyakorin csak úgy repkednek az 1-2-3 milliós havi fizetések, szóval az "nem számít, jattnak adok ennyit a kocsmába" elven.

2023. jan. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
28%
#55, biztosan lemaradtam valamiről, de egyáltalán vannak a sógornőnek gyerekei? Nem emlékszem, hogy a kérdező írta volna.
2023. jan. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
0%

56.

Igen:DDDDDDDDDDDDDD

Repkednek a millás fizetések, közben a pár tízezer forintos ajándék a barátnőnek az már nonszensz, ilyet nem is csinál az ember, meg csak kérkedik, meg hű de gazdag.

Én ide járok röhögni.

Ja, és még mindig nem magyarázta el senki, hogy ha velem (gyerekemmel) valaki kicsinyes, akkor nekem miért kell nagyvonalúnak lennem a másik fél gyerekeivel.

2023. jan. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
0%
Aki lepontozott mindenkit, az mit érez? :D
2023. jan. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
11%

Jó, de a gyakorin csak úgy repkednek az 1-2-3 milliós havi fizetések, szóval az "nem számít, jattnak adok ennyit a kocsmába" elven.


Nekem sem számít 70 ezres ajándék, de azt nehari, annak veszem akit szeretek. Mondjuk a barátnőmnek. Értem, hogy a te gyereked az családtag, de én nem akartam gyereket az életembe, nem is bírom a gyerekeket és őt sem fogom imádni, csak mert ebbe a családba sikerült születnie. Nem bántom, kedvelem, de nem vagyok odáig érte, 70ezret meg nem fogok rákölteni csak úgy, mert te ezt várod.

2023. jan. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, ez van így akarta, mit foglalkozzak vele.
2023. jan. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!