Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ez normális hogy egy Anya...

Ez normális hogy egy Anya mindig ilyeneket mond?

Figyelt kérdés

Ez normális hogy egy Anya mindig ilyeneket mond?

Sajnos anyukámmal nem vagyok nagyon joba 14 éves ott hagyott engem és le tagadott egy Pasi miatt, hogy nem vagyok a lánya.. ki költöztek külföldre. Nevelőapám nevelt fel 18 evesen ki költöztem Enis külföldre .

Anyukámmal néha beszélgetünk mostanában elég sűrűn ..

Idáig ha én nem írtam neki, akkor sose keresett.

Most 30 éves vagyok

Megismertem a páromat 1 éve.

Viszont itt a körülmények elég kaotikusak együtt élünk 5 en a testvéreivel mert mindenki egy munkahelyen dolgozik és össze tesznek minket.

Viszont senki nem csinál semmit a házba én takarítók semmibe vesznek nem is köszönnek már nekem!

És panaszkodtam a barátomnak , hogy már nem érzem jól magam a környezetemben !

Anyámmal mostanában mindennap beszélgetek! De mindig magáról beszél!

Meg azt mondja nekem mindig,hogy persze viseljem el tűrjem el a dolgokat! És takarítsak semmi megértés nincs benne!!

A barátomnak a testvére tegnap csúnyát mondott rám nem akarom le írni de K…ott

Sírtam ma is egész nap , mert rosszul esett !

Erre Anyám hat lehet rossz napja volt? Hat mondom köszi erre eddig nem is gondoltam.

Meg hogy szép házba élünk becsüld meg ! Engem nem érdekel a lakás, hogy milyen ha nem vagyok boldog?

Egy Anya ilyeneket mond a gyerekének ?

Vagy igaza van ?


2023. febr. 2. 17:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, tudom, hogy ezt nem egyszerű feldolgozni, de nem érdekled anyádat. Minek tepersz? A pasid is egy barom, aki kihasznál, de amúgy ő is pont leszarja, hogy amúgy mi van veled. Szabadulj meg ezektől az emberektől.
2023. febr. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi gátol meg abban, hogy otthagyd ezt a kommunát, ahol te vagy a cseléd?
2023. febr. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a két dolog hogy függ össze. Anyádat nem erdekled, ez már 16 éve kiderult. A csoportos együtt élés meg xarsag
2023. febr. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%

A pasid egy barom a testvéreivel együtt! Egy ilyen majommal kár volt összeköltöznöd - főleg külföldön...

Az a helyzet, hogy te ott mindig is egy cseléd leszel nekik - a pasidnak is - amit ők nagyon is élveznek a jelek szerint és eszük ágában sincs téged megbecsülni... Egy jólelkű lány vagy, amit sajnos csúnyán kihasználnak...

Anyád sem áll ki a saját lánya mellett... Valószínűleg, ő csak lelkiismeret furdalásból tartja veled a kapcsolatot, amúgy ő sem úgy viselkedik veled, mint egy szerető anya... Írod is, hogy állandóan magyar beszél csak, a te problémáid még nem érdeklik...

Az lenne a legjobb, ha otthagynád a pasidat az eszetlen testvéreivel együtt, mert így sanyarú sorsod lesz...

2023. febr. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%
*írod is, hogy állandóan magáról beszél
2023. febr. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%
Amelyik anya egy pasi miatt letagadja a gyerekét, az nem anya!
2023. febr. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%
30 évesen úgy viselkedsz, mint az a 14 éves kisgyerek, akit ott hagyott az anyja. Szellemi sérült vagy? Talán tanulj meg írni előbb, aztán önállónak lenni. Hagyd el a pasid és költözz el, ha kell, akkor Magyarországra. Anyádat meg ne keresd. Unatkozik, azért keres csak, hogy tudjon neked panaszkodni. Nem szeret téged.
2023. febr. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne takaríts! Egy fűszálat ne tegyél keresztbe!

Majd ha valaki észreveszi, jogy kosz van, mondd neki, hogy eddig te takarítottál. Ha nem tetszik más is takaríthat! Én nem kapnám fel a vizet ezen. Őket minősíti ahogyan mással bánnak.

2023. febr. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%
Te sem a legélesebb kés vagy a fiókban 🙄
2023. febr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%

Online pszichológussal beszélj.

Anyádat nem hiszem hogy érdemes lenne keresni azok után amik történtek.

2023. febr. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!