Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ez normális hogy egy Anya...

Ez normális hogy egy Anya mindig ilyeneket mond?

Figyelt kérdés

Ez normális hogy egy Anya mindig ilyeneket mond?

Sajnos anyukámmal nem vagyok nagyon joba 14 éves ott hagyott engem és le tagadott egy Pasi miatt, hogy nem vagyok a lánya.. ki költöztek külföldre. Nevelőapám nevelt fel 18 evesen ki költöztem Enis külföldre .

Anyukámmal néha beszélgetünk mostanában elég sűrűn ..

Idáig ha én nem írtam neki, akkor sose keresett.

Most 30 éves vagyok

Megismertem a páromat 1 éve.

Viszont itt a körülmények elég kaotikusak együtt élünk 5 en a testvéreivel mert mindenki egy munkahelyen dolgozik és össze tesznek minket.

Viszont senki nem csinál semmit a házba én takarítók semmibe vesznek nem is köszönnek már nekem!

És panaszkodtam a barátomnak , hogy már nem érzem jól magam a környezetemben !

Anyámmal mostanában mindennap beszélgetek! De mindig magáról beszél!

Meg azt mondja nekem mindig,hogy persze viseljem el tűrjem el a dolgokat! És takarítsak semmi megértés nincs benne!!

A barátomnak a testvére tegnap csúnyát mondott rám nem akarom le írni de K…ott

Sírtam ma is egész nap , mert rosszul esett !

Erre Anyám hat lehet rossz napja volt? Hat mondom köszi erre eddig nem is gondoltam.

Meg hogy szép házba élünk becsüld meg ! Engem nem érdekel a lakás, hogy milyen ha nem vagyok boldog?

Egy Anya ilyeneket mond a gyerekének ?

Vagy igaza van ?


2023. febr. 2. 17:10
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszát :) Csak már becsavarodtam azt hittem velem van a baj… mondom ezeket a dolgokat tűrni kéne:/
2023. febr. 2. 19:34
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Inkább menekülj. Anyádat meg felejtsd el.
2023. febr. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Úgy érze, nincs sem önértékelésed, sem büszkeséged, ezért hagyod, hogy a környezeted lábtörlőnek használjon.

Anyád éppúgy csak kihasznál téged, mint a párod és családja.

Megszokták, hogy bármit is tesznek veled, ellened, te továbbra is a rendelkezésükre állsz. Anyádnak lelki szemetesládának kellesz, a párodnak meg cselédnek.

2023. febr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Laylah ***** válasza:
100%

1. tipli onnan.

2. anyád csak azt az értékrendet adja át, amire őt is nevelték, hogy nő vagy, kuss a neved, nézz el mindent és legyél cseléd.

2023. febr. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam ilyenekket írni, de azt tanácsolom azonnal szakísd meg kapcsolatot anyáddal, barátoddal és rokonsággal. Csak még jobban tönkretesznek.
2023. febr. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Ideje költözni.
2023. febr. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Barátod a legnagyobb probléma.Azt szakítsd meg mielőbb.
2023. febr. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!