Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Van még rajtam kívül olyan...

Van még rajtam kívül olyan akinek ilyen a sógornője?

Figyelt kérdés

A férjem testvéréről van szó. Állandóan ráakaszkodik a férjemre, napi 2x hívja (természetesen a férjem leépíti meg mondja neki hogy most nem ér rá stb. de akkor meg az anyjáéknak nyavalyog hogy a férjem nem kíváncsi rá akik meg aztán mondják a férjemnek.)

Állandóan próbál fontosabb lenni neki mindennél meg amikor rólam mond neki valamit a férjem akkor mesél valami nagyobb sztorit ami vele van csak hogy überelje még azt is ami egyébként nem pozitív.

A férjem nagyon jól kezeli, nem engedi az életébe és hála istennek nem is találkozunk vele sokat csak azért tettem fel a kérdést hogy van-e hasonló sztoritok vagy van-e még valakinek ilyen sógornője.



2023. márc. 13. 18:09
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ember mi az istent nem értesz? NEM AZ ENYÉM AZ A KÉRDÉS. Ellenőrizd le ha akarod bárhogyan, NEM ÉN ÍRTAM KI. Már nem tudom hogyan elpofázni komolyan.
2023. márc. 14. 14:04
 12/17 A kérdező kommentje:
Egyébként magammal foglalkozom. Vagyis foglalkoznék, ha a férjem nem kapna agyvérzést minden alkalommal az idegtől amikor keresi a nővére. De igazad van, én vagyok a toxic, véletlen sem az aki megutáltatta magát a saját testvérével. Hagyd már magad. Te csak azért jöttél ide hogy trollkodjál, az meg nem érdekel szóval el is mehetsz szépen.
2023. márc. 14. 14:07
 13/17 A kérdező kommentje:
Illetve bocsi, de honnan vagy képben a hasonló kategóriájú kérdésekkel ennyire? Csak nem azért mert egy élettelen vagy aki itt okoskodik másoknak aztán közben meg itt nyáladzik a kérdésekre egész nap mert nincs jobb dolga? *•*
2023. márc. 14. 14:09
 14/17 anonim ***** válasza:
73%
De akkor miért nem tiltja le a férjed a sógornődet?
2023. márc. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Mert mégiscsak a testvére. Lehetetlen örökre kizárni az életedből a testvéred kb.
2023. márc. 15. 00:03
 16/17 anonim ***** válasza:
73%
Nem lehetetlen, csak akarni kell. Különben soha nem fog leállni a sógornő.
2023. márc. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Végre normális válasz. Köszönöm
2023. márc. 15. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!