Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Van még rajtam kívül olyan...

Van még rajtam kívül olyan akinek ilyen a sógornője?

Figyelt kérdés

A férjem testvéréről van szó. Állandóan ráakaszkodik a férjemre, napi 2x hívja (természetesen a férjem leépíti meg mondja neki hogy most nem ér rá stb. de akkor meg az anyjáéknak nyavalyog hogy a férjem nem kíváncsi rá akik meg aztán mondják a férjemnek.)

Állandóan próbál fontosabb lenni neki mindennél meg amikor rólam mond neki valamit a férjem akkor mesél valami nagyobb sztorit ami vele van csak hogy überelje még azt is ami egyébként nem pozitív.

A férjem nagyon jól kezeli, nem engedi az életébe és hála istennek nem is találkozunk vele sokat csak azért tettem fel a kérdést hogy van-e hasonló sztoritok vagy van-e még valakinek ilyen sógornője.



2023. márc. 13. 18:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
Kellene neki is egy pasi vagy valami amivel lefoglalja magát akkor nem a férjeden lógna.
2023. márc. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Van neki, csak mindig szidja meg elzavarja.
2023. márc. 13. 19:38
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Vootmá.
2023. márc. 14. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
24%

Nos, én nő vagyok és húgom van, de ha csak 1x is beszólt volna a férjem/pasim, hogy hányszor beszélgetünk egymással, akkor már az exem lenne.

Sőt, még a férjemet is noszogatni szoktam, amikor a saját nővérét régóta nem hívja lustaságból, pedig egyébként nagyon szeretik egymást.

Veled van a gond, hogy ki akarod sajátítani a pasit és féltékenységből minden nőnemű hozzátartozójától elzárni. De nyugi, te már régen sehol nem leszel, amikor a testvére még mindig a testvére lesz!

2023. márc. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%

Ezt a kérdést kb.két ketente kiírod:


https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__anyos-ap..

2023. márc. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

4/5. Engem nem zavar. A férjemet zavarja.

5/5. Az nem az én kérdésem, bocsi.

2023. márc. 14. 12:45
 7/17 A kérdező kommentje:
4/5. De amúgy biztos valami bolond testvér vagy te is. Egyébként a testvére semmiben nem segít neki, még belé is rúg ha valami történik vele. Csak azért hívogatja hogy magáról panaszkodjon. Mi 13 éve vagyunk együtt mindenben úgyhogy ezt benézted keményen.
2023. márc. 14. 12:47
 8/17 anonim ***** válasza:
73%
A linkelt kérdésben is 13 éve voltatok együtt. Még akkor is folytatod mikor már lebuktál.
2023. márc. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Pedig komolyan mondom nem én írtam ki azt a kérdést. De elolvastam. Az én sógornőmnek van férje 5 éve már csak nem igazán illenek össze és mindig kikezdi mindennel. Nem szingli kicsapongó bolond mint a kérdésben. Egyébként fentebb írtam is, hogy van párja mielőtt belekötnél abba is, hogy most találom ki a sztorikat.
2023. márc. 14. 13:47
 10/17 anonim ***** válasza:
73%
Lebuktál, ne erőltesd. Am az előző kérdésedben is leírták, hogy veled minden rendben lenne, akkor magaddal foglalkoznál, nem a sógornőddel.
2023. márc. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!