Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Elhívjam a sógornőm a lánybúcs...

Elhívjam a sógornőm a lánybúcsúra?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy illik vagy nem. Az öcsém felesége. Az öcsém pedig még a vőlegényem legenybúcsújára mert jó barátok is.

Én is jóban vagyok a sógornőmmel. Csak volt aki azt sulykolta, hogy ide csak barátokat kell meghívni és nem rokonokat.


2023. márc. 30. 12:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Hívd meg.
2023. márc. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
87%
Azt kell meghívni, akit Te látni akarsz.
2023. márc. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
85%
Azt hívd meg akit te szeretnél. Itt nincs olyan, hogy kell
2023. márc. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%
Szerintem nem csak barátokat szoktak hívni, én voltam pl. két unokahúgom lánybúcsúján, meg sógornőm is meghívott az övére.
2023. márc. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

A lánybúcsú nem olyan, mint egy hétvégi bulizás. Hanem kissé olyan, mint maga a lagzi. Abból a szempontból, hogy bár a szórakozásról szól, de egyben kapcsolatépítés is. És a rokoni kapcsolatok megerősítése.

Ha felétek illik meghívni a rokonokat, és te nem hívod a sógornőt, az garantáltan sértődésre ad okot. (Te is megsértődnél, ha mindenkit hívnának, csak téged nem, nem?)

Ha pár év múlva valami kínod lesz, akkor nem ezektől a haveroktól fogsz tudni segítséget kérni (akikkel akkorra talán már nem is tartod a kapcsolatot), hanem bizony a rokonok lesznek azok, akik mennek, és segítenek. Kivéve, ha haragban leszel velük, mert nem hívtad el őket a lánybúcsúra...

2023. márc. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!